Binnenland
Rust tussen de weilandenIn het binnenland van de Somme staan huizen van rode baksteen, vaak met een grote tuin. De kust ligt op een half uur rijden.
Vakantiehuis SommeZwemmen bij huis en de Baie de Somme binnen handbereik. Hieronder ziet u vakantiehuizen met zwembad in de Somme, in Noord-Frankrijk.
In de Somme kiest u tussen de baai met zijn havenstadjes en het groene binnenland langs de rivier.
| Gebied | Landschap | Past bij | Plaatsen |
|---|---|---|---|
| Baie de Somme | Zoutweiden, zeehonden en havens | Gezinnen en natuurliefhebbers | Le Crotoy, Saint-Valery-sur-Somme |
| Vallei van de Somme | Moerassen, vijvers en dorpjes | Wie rust en vissen zoekt | Abbeville, Long |
| Rond Amiens | Stad en platteland | Wie cultuur en uitstapjes wil | Amiens |
In het binnenland van de Somme staan huizen van rode baksteen, vaak met een grote tuin. De kust ligt op een half uur rijden.
Vakantiehuis Somme
Rond de baai fietst u langs zoutweiden en ziet u zeehonden op de zandbanken. Het stoomtreintje brengt u van Le Crotoy naar Saint-Valery.
Somme aan zeeBekijk ook deze pagina’s.
| Amiens | ca. 4,5 uur, 420 km |
| Abbeville | ca. 4,5 uur, 430 km |
| Le Crotoy | ca. 4,5 uur, 450 km |
U rijdt via Antwerpen, Gent en Lille. Op het laatste stuk snelweg betaalt u wat tol.
De prijs hangt af van de grootte van het huis en het seizoen. Bij elk huis staat de actuele prijs.
Prijzen zijn inclusief huur en exclusief eventuele toeristenbelasting en borg. Wij rekenen geen boekingskosten.
Beste reistijd. In juli en augustus ligt de gemiddelde temperatuur overdag rond de 22 °C. In het voor- en najaar is het rustig en zijn de trekvogels in de baai op hun mooist.
De gotische kathedraal, de grootste van Frankrijk, en de hortillonnages. Dat zijn drijvende tuinen die u per boot bezoekt.
Beide komen voor. Bij elk huis staat of het zwembad alleen voor u is of gedeeld wordt met andere gasten, en of het verwarmd is.
Elk privézwembad in de grond is in Frankrijk wettelijk beveiligd met een hek, alarm, afdekking of overkapping. Vraag ons gerust welke beveiliging een huis heeft.
Vanuit Amiens rijdt u in ongeveer een uur naar de Baie de Somme. Vanuit Abbeville is het een half uur.
Liberté biedt sinds 2001 vakantiehuizen in Frankrijk aan vanuit Nijmegen. Uit het aanbod van onze betrouwbare verhuurpartners kiezen wij de huizen die voldoen aan onze eisen voor comfort, ligging en sfeer. U betaalt dezelfde prijs als bij de partner, zonder opslag, en ziet altijd de actuele beschikbaarheid.