Vakantiehuis SM62 - Veauville-les-Quelles (Normandië)
Vrijstaand, sfeervol en zeer compleet ingericht vakantiehuis (120 m2), heerlijk rustig gelegen in een heuvelachtige omgeving op een klein bosperceel aan de rand van het dorp. Dit charmante huis heeft een ruime, mooi aangelegde afgesloten tuin en is ideaal gelegen voor een heerlijke strandvakantie. De fijne stranden van de mooie badplaatsen Veules-les-Roses en Veulettes-sur-Mer liggen op nog geen 30 min. rijden. Kinderen zullen zich ook prima vermaken bij de recreatieplas Lac de Caniel in Vittefleur. Hier zijn diverse waterspelen, trampolines, speeltuin, een bowling en nog veel meer. U kunt er ook diverse leuke uitstapjes maken naar de indrukwekkende krijtrotsen van Étretat of de mooie steden Fécamp, Dieppe en Rouen. Bij de woning heeft u een ruime afgesloten tuin met terras, tuinmeubels, ligstoelen, parasol en barbecue. De woning is voorzien van elektr. verw.
Begane grond: woonkamer met open haard en tv; eetkamer; keuken met magnetron; afwasmachine; badkamer met douche en wc; aparte ruimte met wasmachine en wasdroger; wc. Etage: 1e slaapkamer met twee 1-pers. bedden (90x190); 2e slaapkamer met een 2-pers. bed (140x190); kleine badkamer met douche; 3e slaapkamer met een 2-pers. bed (140x190); badkamer met bad en wc.
Ligging (521 km. vanaf Utrecht)
wandelmogelijkheden ter plaatse;
5 km. van bos;
10 km. van zwemwater;
10 km. van zwembad;
10 km. van winkels;
10 km. van watersportmogelijkheden;
10 km. van viswater;
10 km. van tennisbaan;
10 km. van restaurants;
10 km. van manege;
10 km. van kano- en kajakmogelijkheden;
13 km. van recreatieplas;
13 km. van Lac de Caniel in Vittefleur;
17 km. van Saint Valéry en Caux;
18 km. van Yvetot;
20 km. van Veules-les-Roses;
20 km. van Veulettes-sur-Mer;
20 km. van zee en strand;
29 km. van het havenstadje Fécamp;
29 km. van het Bénedictine Museum;
40 km. van parktuinen;
40 km. van boomklimpark;
43 km. van Dieppe;
45 km. van de krijtrotsen in Etretat;
45 km. van golfbaan;
50 km. van musea;
53 km. van Rouen;
67 km. van het pittoreske Honfleur;
Bezienswaardigheden
Tips voor uitstapjes met kinderen
Top tien bezienswaardigheden
Het weer in Normandië
Normandië heeft net als Nederland een zeeklimaat. Dit betekent dat zon, regen en wind elkaar in hoog tempo kunnen afwisselen. Toch zijn de zomers er aangenamer dan in Nederland. Zeker in juli en augustus biedt de Normandische kust heerlijk strandweer met temperaturen ver boven de 20 graden Celsius. Door de voortdurende zeebries is het er echter niet verstikkend heet. Als u er juist van houdt om veel te ondernemen tijdens uw vakanties, is het dan ook goed toeven in Normandië.
De winter en het voorjaar zijn over het algemeen zacht en aangenaam in Normandië, al kunnen ze soms wat onstuimig zijn. In deze periodes van het jaar kunt u erop rekenen dat de temperatuur één tot enkele graden hoger ligt dan in Nederland.
Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)
Periode | Prijs |
---|---|
31 dec. - 7 jan. | € 861 p/w |
7 jan. - 1 apr. | € 645 p/w |
1 apr. - 1 jul. | € 753 p/w |
1 jul. - 26 aug. | € 861 p/w |
26 aug. - 30 sep. | € 753 p/w |
Periode | Prijs |
---|---|
30 sep. - 14 okt. | € 645 p/w |
14 okt. - 4 nov. | € 753 p/w |
4 nov. - 16 dec. | € 645 p/w |
16 dec. - 23 dec. | € 753 p/w |
23 dec. - 6 jan. | € 861 p/w |
Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis
juli 2022
"Wat een prachtig huis. Alles is er, keuken is heel compleet. Gezellige woonkamer, praktische eetkamer, mooie slaapkamers met prima bedden. Schitterend uitzicht en een heerlijke tuin. We hebben genoten van de reeën, eekhoorns en vos die we vanuit de tuin zagen."
juni 2022
"wij hebben genoten van het mooie en goed verzorgde huis met grote tuin in een prachtige landelijke omgeving. Voor wie van rust houdt is het er heerlijk. Na ongeveer een half uur rijden kun je genieten van de indrukwekkende kust."
augustus 2021
"Een ruim en verzorgde vakantiehuis. Zeer vriendelijke eigenaar. Het huis is compleet. Zelfs een wasmachine en droger zijn aanwezig. Zeker een aanrader!"
juli 2021
"Heerlijke vakantie gehad in prachtig vrijgelegen huis met ruime tuin. Schitterende omgeving. Eigenaar is zeer vriendelijk en behulpzaam."
juli 2020
"We zijn hier 10 jaar geleden al geweest en het was nog steeds zo mooi en rustig als toen. Het huis is erg aangenaam en functioneel met 3 grote kamers en een enorme tuin met schommels en verstopplekken voor de kinderen. Dank aan de eigenaar voor de nuttige toeristische tips en heerlijke lokale specialiteiten."
januari 2020
"Een zeer aangenaam en mooi ingericht huis. De haard is echt fijn in dit jaargetijde. We bedanken de eigenaar en zijn vrouw voor de ontvangst. We komen zeker terug."
september 2019
"De eigenaar is bijzonder gastvrij en het huis is comfortabel en ligt in een groene en rustige omgeving. Het is een ideale plek om te ontstressen."
juli 2019
"Heerlijk huis, bijzonder rustig en stil."
juni 2019
"Ruim, zeer schoon en rustig met een hartelijke en sympathieke ontvangst."
mei 2019
"We zijn erg prettig ontvangen door de eigenaresse. We hebben een fijne tijd gehad in dit ruime en comfortabele huis. Na onze excursies kwamen we 's avonds met plezier terug in dit fijne huis. De kinderen hadden de ruimte om te spelen en er is een mooie tuin."
Betaling faktuur
De overige 70% van de huursom voldoet u 8 weken voor vertrek.
Bij boeking binnen 8 weken voor vertrek voldoet u het totale bedrag binnen 7 dagen.
Boek uw favoriete huis alvast voor volgend jaar!
Ook al zijn de prijzen voor dit huis nog niet bekend, u kunt toch alvast boeken.
Zodra de prijs en de beschikbaarheid bekend is nemen we z.s.m. contact met u op.
Let op: dit is exclusief het opladen van elektrische auto’s.