Vakantiehuis CV313 - Banville (Normandië)
In het centrum van een charmant dorpje bevindt zich dit vakantiehuis (75 m2) op het terrein van de eigenaar. Het heeft een comfortabel interieur en een goed uitgeruste keuken. De locatie is perfect om van uw vakantie een strandvakantie te maken: op slechts 3 km ligt het mooie strand van Graye-sur-Mer. Deze is uitstekend op de fiets te bereiken via het aangelegde fietspad. Dus fietsen mee! Indien u geïnteresseerd bent in het oorlogsverleden en WO-II-musea is een bezoek aan het landingsmuseum bij Arromanches en het herdenkingsmuseum Le Mémorial in Caen zeer de moeite waard. Caen is overigens ook een bijzondere stad op het gebied van de architectuur: er bevinden zich twee bijzondere abdijen en een kasteel. Ook het sfeervolle Bayeux met zijn gezellige centrum, mooie kathedraal en het beroemde wandtapijt is zeer de moeite waard. Na een dag op pad te zijn geweest kunt u uitrusten in het gemeenschappelijke park achter het huis, te bereiken via de binnenplaats. Tussen de prachtig hoge bomen bevindt zich een picknicktafel, tuinstoelen en een barbecue. Voor de kinderen zijn er speeltoestellen en een ping pong tafel. Het huis is voorzien van centrale verwarming.
Begane grond: (via enkele treden te bereiken) woon-/eetkamer met tv; keuken met afwasmachine; veranda met zomerkeuken; 1e slaapkamer met een 2-pers. bed (160 x 200); 2e slaapkamer met twee aan elkaar geschoven bedden en een 1-pers. bed (90 x 200); badkamer met inloopdouche; wc.
Ligging (656 km. vanaf Utrecht)
1 km. van wandelmogelijkheden;
2 km. van zeilmogelijkheden;
3 km. van viswater;
3 km. van zee en strand;
4 km. van manege;
4 km. van tennisbaan;
4 km. van winkels;
5 km. van Courseulles sur Mer;
5 km. van zwembad;
5 km. van Invasieststranden;
11 km. van Asnelles;
13 km. van Arromanches;
17 km. van Bayeux;
20 km. van golfbaan;
22 km. van Caen;
Bezienswaardigheden
Tips voor uitstapjes met kinderen
Top tien bezienswaardigheden
Het weer in Normandië
Normandië heeft net als Nederland een zeeklimaat. Dit betekent dat zon, regen en wind elkaar in hoog tempo kunnen afwisselen. Toch zijn de zomers er aangenamer dan in Nederland. Zeker in juli en augustus biedt de Normandische kust heerlijk strandweer met temperaturen ver boven de 20 graden Celsius. Door de voortdurende zeebries is het er echter niet verstikkend heet. Als u er juist van houdt om veel te ondernemen tijdens uw vakanties, is het dan ook goed toeven in Normandië.
De winter en het voorjaar zijn over het algemeen zacht en aangenaam in Normandië, al kunnen ze soms wat onstuimig zijn. In deze periodes van het jaar kunt u erop rekenen dat de temperatuur één tot enkele graden hoger ligt dan in Nederland.
Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)
Periode | Prijs |
---|---|
2 jan. - 6 feb. | € 758 p/w |
6 feb. - 6 mrt. | € 893 p/w |
6 mrt. - 3 apr. | € 758 p/w |
3 apr. - 3 jul. | € 893 p/w |
3 jul. - 28 aug. | € 1163 p/w |
Periode | Prijs |
---|---|
28 aug. - 25 sep. | € 893 p/w |
25 sep. - 16 okt. | € 758 p/w |
16 okt. - 30 okt. | € 893 p/w |
30 okt. - 18 dec. | € 758 p/w |
18 dec. - 1 jan. | € 1163 p/w |
Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis
september 2020
"Het is super fijn om zo vlak bij zee te zitten. Bovendien zit je ook zo in Caen, dat ook leuk is om te bezoeken. Een groot pluspunt is de tuin, waar voor de kinderen een schommel is en er scharrelen wat kippen rond. Maar ook binnen in huis is het erg aangenaam."
september 2020
"Warm onthaal, comfortabel huis, goed uitgerust en gunstig gelegen."
augustus 2020
"We troffen een huis dat echt heel goed is schoongemaakt, en wat ons ook opviel is dat er voldoende serviesgoed was. Genoeg om mensen uit te nodigen. Dat zie je niet vaak in vakantiehuisjes. Ook het omliggende terrein is erg fijn en geeft direct een vakantiegevoel."
juli 2020
"Goede locatie om de invasiestranden te bezoeken en ook slechts een paar kilometer van de winkels en het strand. Om de tuin in te kunnen moet je door twee poorten, en daarom hebben we hier niet volop van kunnen profiteren. Maar in zijn totaliteit hebben we een goede vakantie gehad."
juli 2020
"Het is een functioneel ingericht huis. Een speciale vermelding verdienen de bedden van goede kwaliteit en de goed uitgeruste keuken."
Betaling faktuur
De overige 70% van de huursom voldoet u 8 weken voor vertrek.
Bij boeking binnen 8 weken voor vertrek voldoet u het totale bedrag binnen 7 dagen.