Vakantiehuis VO10 - Vétheuil (Île de France)
Dit riante vakantiehuis (200 m2) met maar liefst vijf slaapkamers is gevestigd in een voormalige pastorie en heeft een hoofd- en bijgebouw. Het ligt op het hoogste punt in het centrum van Vétheuil. De karakteristieke woning is gelegen in het zuidwesten van het Franse natuurpark Vexin, de ideale plek om te voet, met de fiets of zelfs te paard te verkennen. Door een bezoek aan de hoofdstad Parijs combineert u natuur en cultuur. In de nabije omgeving is van alles te doen. Zo behoort La Roche-Guyon (op 7 km) tot 'Les plus beaux villages de France', de mooiste dorpen van Frankrijk. Het kent een rijke geschiedenis en heeft een indrukwekkend middeleeuwse kasteel. Op 18 km ligt Giverny waar u de beroemde tuinen van Claude Monet kunt bezoeken. Of bezoekt u op 65 km het charmante dorpje Gerberoy. Wat verderop, op zo'n anderhalf uur rijden, liggen Parc Astérix en Disneyland Parijs. De woning heeft een omheinde tuin met adembenemend uitzicht. Er is een heerlijk terras, er zijn tuinmeubelen, ligstoelen en een barbecue. Ook is er een fietsenstalling en een tafeltennistafel. Het huis heeft centrale verwarming. U kunt gratis parkeren op straat.
Begane grond: woon-/eetkamer met tv; keuken (vaatwasser, magnetron); wasmachine en wasdroger; wc. Etage: 1e slaapkamer met een 2-pers. bed (140x190) en een mezzanine met een 1-pers.bed (90x190), badkamer met ligbad en wc apart; 2e slaapkamer met een 2-pers. bed (140x190) en een mezzanine met een 1-pers. bed (90x190), badkamer met douche en wc apart; 3e slaapkamer met vier 1-pers. bedden, waarvan twee op de mezzanine; 4e slaapkamer met drie 1-pers. bedden; badkamer met douche en wc. Bijgebouw: 5e slaapkamer toegankelijk voor mindervaliden met een 2-pers. bed (140x190); badkamer met douche en wc.
Ligging (508 km. vanaf Utrecht)
restaurants ter plaatse;
winkels ter plaatse;
bakker op loopafstand;
200 m. van viswater;
2 km. van bos;
2 km. van manege;
9 km. van golfbaan;
10 km. van treinstation;
20 km. van zwembad;
7 km. van La Roche-Guyon;
39 km. van Pontoise;
45 km. van Saint-Germain-en-Laye;
47 km. van Auvers-sur-Oise (Vincent van Gogh museum);
56 km. van Versailles;
62 km. van Parijs;
75 km. van Rouen;
Bezienswaardigheden
Tips voor uitstapjes met kinderen
Top tien bezienswaardigheden
Het weer in Île de France
Het weer in de regio Île de France en de hoofdstad Parijs kenmerkt zich door een combinatie van een mild zee- en een continentaal klimaat. Het gehele jaar door kent dit gebied daardoor zachte temperaturen, maar vooral in de lente en herfst kunt u genieten van aangename temperaturen. De zomers zijn mild, met een gemiddelde temperatuur van 21 graden Celsius. In de maanden juli en augustus kunnen er echter dagen zijn waarbij het kwik hoger oploopt. Ook de winters zijn mild in deze streek, met een gemiddelde temperatuur van zo’n 5 graden Celsius. Het gebied dankt haar mooie groene omgeving aan het bovengemiddelde aantal zonuren, in combinatie met wat regen. Een paraplu is echter nooit lang nodig, omdat mooi en slecht weer zich in deze streek makkelijk afwisselen.
Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)
Periode | Prijs |
---|---|
28 dec. - 7 jun. | Niet te huur |
7 jun. - 21 jun. | € 2703 p/w |
21 jun. - 28 jun. | Niet te huur |
28 jun. - 5 jul. | € 2703 p/w |
5 jul. - 19 jul. | Niet te huur |
Periode | Prijs |
---|---|
19 jul. - 30 aug. | € 2854 p/w |
30 aug. - 20 sep. | Niet te huur |
20 sep. - 20 dec. | € 2703 p/w |
20 dec. - 3 jan. | € 2854 p/w |
Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis
juni 2025
"Het huis voldeed geheel aan onze verwachtingen: ruim, goed uitgerust en zeer aangenaam met uitzicht op Vétheuil. We zijn blij dat we ervoor gekozen hebben, met dank aan Liberté."
januari 2025
"We hebben een heerlijke tijd met de hele familie gehad in dit prachtige huis. Ruime kamers, slaapkamers met badkamers en een heerlijke tuin (zelfs in de winter)."
december 2024
"Comfortabel huis en terras met uitzicht op de vallei... We waren met 10 personen en we hebben een fantastisch verblijf gehad. Ik hoop snel terug te komen!"
juni 2024
"We hebben het hier heerlijk gehad met onze vrienden. Het huis is ideaal gelegen bij het dorpscentrum en de Seine. En de prachtige kerk, die op zondag te bezichtigen is. Het uitzicht is aan de ene kant vrij en aan de andere kant kijkt u uit op de kerk. Het terras en de tuin zijn ruim en goed onderhouden. De ontvangst was zeer hartelijk. Een klein minpuntje betreft de grootte van de barbecue, de parasol en het aantal zitplaatsen in de woonkamer ten opzichte van de grootte van het huisje. Verder super!"
Betaling faktuur
De overige 70% van de huursom voldoet u 8 weken voor vertrek.
Bij boeking binnen 8 weken voor vertrek voldoet u het totale bedrag binnen 7 dagen.
Boek uw favoriete huis alvast voor volgend jaar!
Ook al zijn de prijzen en beschikbaarheid van dit huis nog niet bekend, u kunt toch alvast boeken. Na boeking ontvangt u een bevestiging van ontvangst.
Zodra de prijs en de beschikbaarheid (september/oktober) bekend zijn nemen we z.s.m. contact met u op.
Let op: dit is exclusief het opladen van elektrische auto’s.
De toeristenbelasting wordt van gemeentewege geheven en door de verhuurder geïnd en bedraagt enkele euro per persoon per week. Aangezien de heffing en de hoogte van de toeristenbelasting voortdurend in beweging zijn, wordt dit niet specifiek in de beschrijving genoemd. Houd u hier rekening mee.