Vakantiehuis SM78 - Villequier (Normandië)
Prachtige authentieke villa met geweldig uitzicht over de Seine! Dit charmante vakantiehuis (125 m2) ligt midden in het dorp en nabij het natuurpark van de Seinevallei. Het biedt diverse mogelijkheden voor prachtige wandelingen in de omgeving en gezellige uitstapjes naar de hoofdstad Rouen, de krijtrotsen in Étretat, de gezellige stad Fécamp of het pittoreske Honfleur. Bovendien ligt het huis op loopafstand van het Musée Victor Hugo, de schrijver van het wereldberoemde boek en de met Oscars genomineerde film "Les Misérables". Verderop in de straat heeft u een fijn restaurant waar u op het gezellige terras heerlijk kunt genieten van het mooie uitzicht en de traditionele Normandische keuken. Het vakantiehuis heeft een fris en eigentijds interieur en een romantische afgesloten tuin (hek met toegangscode) met fraai uitzicht over de Seine. Er zijn tuinmeubels en een barbecue. Het huis is voorzien van gasverwarming.
Begane grond: woonkamer met open haard, tv en dvd-speler; keuken met magnetron, afwasmachine en wasmachine; wc. 1e Etage: 1e slaapkamer met een 2-pers. bed (140x190) met eigen badkamer met douche; 2e slaapkamer met stapelbed (90x190); 3e slaapkamer met een 2-pers. bed (140x190); wc. 2e Etage: 4e slaapkamer met een 2-pers. bed (140x190); badkamer met bad en wc.
Ligging (530 km. vanaf Utrecht)
In VILLEQUIER (Normandië); wandelmogelijkheden en viswater ter plaatse; 1 km. van manege; 3 km. van tennisbaan en zwembad; 4 km. van winkels; 21 km. van 18-holes golfbaan (Le Mesnil); 18 km. van Jumièges; 38 km. van 18-holes golfbaan (Golf Mont St Aignan); 40 km. van Rouen; 42 km. van Fécamp; 50 km. van zee; 50 km. van Honfleur; 69 km. van Deauville.
Bezienswaardigheden
Tips voor uitstapjes met kinderen
Top tien bezienswaardigheden
Het weer in Normandië
Normandië heeft net als Nederland een zeeklimaat. Dit betekent dat zon, regen en wind elkaar in hoog tempo kunnen afwisselen. Toch zijn de zomers er aangenamer dan in Nederland. Zeker in juli en augustus biedt de Normandische kust heerlijk strandweer met temperaturen ver boven de 20 graden Celsius. Door de voortdurende zeebries is het er echter niet verstikkend heet. Als u er juist van houdt om veel te ondernemen tijdens uw vakanties, is het dan ook goed toeven in Normandië.
De winter en het voorjaar zijn over het algemeen zacht en aangenaam in Normandië, al kunnen ze soms wat onstuimig zijn. In deze periodes van het jaar kunt u erop rekenen dat de temperatuur één tot enkele graden hoger ligt dan in Nederland.
Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)
Periode | Prijs |
---|---|
2 jan. - 6 feb. | € 578 p/w |
6 feb. - 6 mrt. | € 644 p/w |
6 mrt. - 27 mrt. | € 610 p/w |
27 mrt. - 29 mei. | € 810 p/w |
29 mei. - 3 jul. | € 710 p/w |
3 jul. - 10 jul. | € 842 p/w |
Periode | Prijs |
---|---|
10 jul. - 28 aug. | € 1042 p/w |
28 aug. - 2 okt. | € 776 p/w |
2 okt. - 23 okt. | € 610 p/w |
23 okt. - 6 nov. | € 776 p/w |
6 nov. - 18 dec. | € 578 p/w |
18 dec. - 1 jan. | € 810 p/w |
Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis
augustus 2020
"Het was liefde op het eerste gezicht! Heel comfortabel huis waar je je direct thuis voelt (en het liefst ook niet meer weggaat), mooie tuin met rustige plekjes, echt alles was top. "
augustus 2020
"We hebben het ontzettend naar onze zin gehad in dit huis. Groot en klein heeft zich prima vermaakt en we hebben echt van het huis en het uitzicht op de Seine genoten. Als je daar bent met de tuin in bloei snap je wel waarom impressionisten ook helemaal weg waren van de Seine. "
juli 2020
"Een oase van rust voor wie van groen en van water houdt. Het is ons erg goed bevallen. "
juli 2020
"Erg fijn huis in een leuk klein dorpje. Het huis is ruim en bevat alles wat je nodig hebt. Wij houden van wandelen en waren op onze wenken bediend met aan de ene kant de oevers van Seine en de andere kant op het bos. Heel goed adres. "
augustus 2019
"Het was een erg fijne week in een vakantiehuis dat in alle opzichten aan de beschrijving voldoet. Het uitzicht op de Seine en de schepen is geweldig. We hopen daar nog een keer te komen."
juli 2019
"Mooi en goed ingericht huis, prachtige tuin. Een betere locatie voor onze vakantie hadden we ons niet kunnen wensen. Misschien een tip: een wasdroger zou handig zijn. "
juni 2019
"Wat een heerlijke rustige locatie en een fantastisch vakantiehuis! We hebben het ontzettend naar onze zin gehad en zijn helemaal uitgerust teruggekomen. De tuin ziet er geweldig uit, net als het uitzicht. We raden dit huis van harte aan. "
augustus 2018
"Een heel mooi en comfortabel huis, tegenover de Seine. De keuken is voortreffelijk uitgerust en de badkamers zijn ruim."
juli 2018
"Fantastisch gelegen gîte. Met veel smaak en in stijl ingericht en heel schoon. Soms bleven voorbijgangers staan om de mooie tuin te bewonderen. De eigenaar is ook bijzonder vriendelijk en behulpzaam."
augustus 2015
"Heerlijk, ruim huis dat ook in de tuin voldoende privacy biedt. Wederom een fijne locatie zoals we ondertussen gewend zijn van Liberté!"
Betaling faktuur
De overige 70% van de huursom voldoet u 8 weken voor vertrek.
Bij boeking binnen 8 weken voor vertrek voldoet u het totale bedrag binnen 7 dagen.