•   Klanttevredenheid: 8,8
  •   Actuele kalenders! Anders €25,- korting!
  •   Al 23 jaar persoonlijke, betrouwbare service
  •   Géén boekingskosten
Menu ×

Vakantiehuis PC4c - Neufchatel-Hardelot (Noord-Frankrijk)

Prijzen nog onbekend

Selecteer hieronder uw verblijfsperiode en aankomstdag:

Verblijfsperiode

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Beschikbaar
  • Reeds geboekt

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Heeft u een vraag?

Kijk hier voor veelgestelde vragen.

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 09.00 - 17.00 uur.

U kunt ons altijd per mail bereiken. Wij nemen z.s.m. contact met u op.

 

Dit vakantiehuis zit helaas niet meer in ons bestand.
Kijk hier voor vergelijkbare huizen.

nieuw Gemiddelde waardering: nieuw
Aantal ingevulde vragenlijsten: 1

Prijzen nog onbekend

Selecteer hieronder uw verblijfsperiode en aankomstdag:

Verblijfsperiode

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Beschikbaar
  • Reeds geboekt

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Huisbeschrijving

Leuk ingerichte woning naast de eigenaar; bij PC4a en PC4b; gelegen aan een rustige weg in een prachtige omgeving met diverse mountainbikeroutes; kleine tuin met tuinmeubels; elektr. verw.

Lees meer Lees minder

Indeling

Etage: woonkamer met eet- en zithoek; tv en open keuken met wasmachine. Begane grond: een slaapkamer met een 2-pers. bed en een 1-pers. bed; badkamer met douche; wc.

Locatie en ligging (op postcode, niet exact)

Neufchatel-Hardelot (Noord-Frankrijk)

Ligging (380 km. vanaf Utrecht)
In NESLES, bij Neufchâtel Hardelot; 5 km. van zee, stranden, tennis- en golfbaan; 15 km. van het Aquarium Nausicaa; 3 km. van manege; 20 km. van Le Touquet-Paris-Plage en 40 km. van Boulogne-sur-Mer en Wissant.

Meer over de ligging... Minder over de ligging...

Het weer in Noord-Frankrijk

Het weer in Noord-Frankrijk is vergelijkbaar met het klimaat in Nederland. De temperatuur ligt er meestal net iets hoger en ’s winters wordt het er nooit heel koud. Net als in Nederland kan er in Noord-Frankrijk van tijd tot tijd regen vallen, maar prachtige zonnige perioden komen uiteraard ook regelmatig voor.
Het beste seizoen voor een vakantie in Noord-Frankrijk is de zomer, wanneer de Picardische kust en de Opaalkust op hun mooist zijn. De zomer is de perfecte periode voor activiteiten als zwemmen, zonnebaden, watersporten, wandelen en fietsen.
De lente en herfst zijn echter ook zeer geschikt voor een bezoek aan Noord-Frankrijk. Juist dan kunt u prima wandelen langs de kust en in de bossen en zult u optimaal genieten van de wonderlijke kleurschakeringen die het overweldigende landschap in deze jaargetijden te bieden heeft.

Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)

Meer over het weer... Minder over het weer...

Lastminutes

Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis

Recensies (de 10 laatste recensies worden getoond)

Er zijn nog geen recensies voor dit huis

Schrijf u in voor de nieuwsbrief