In Baden ligt het huis "Maison du Golfe", een woning van twee verdiepingen in de wijk Le Parun. De zee bevindt zich op 200 meter en het zandstrand "Plage du Golfe" op 500 meter. Er is een parkeerplaats aanwezig.
De dichtstbijzijnde voorzieningen liggen op ongeveer 3 km afstand, met een restaurant, bar, bakkerij en de bushalte "Baden centre". De supermarkt bevindt zich op 3,5 km. Voor liefhebbers van sport en ontspanning zijn er in de omgeving een golfbaan met 16 holes op 1,5 km, een manege op 2 km, tennisbanen op 5 km en een jachthaven op 6 km.
In de nabije omgeving liggen bezienswaardigheden zoals Le Golfe du Morbihan, de eilanden van de Golf van Morbihan, Auray en de haven van St Goustan op 10 km, Vannes op 15 km en het schiereiland Quiberon op 30 km.