Vakantiehuis IV9 - Tremblay (Bretagne)
Vrijstaand, charmant vakantiehuis, gelegen in een rustige omgeving met veel privacy; de tuin met fruitbomen vormt de voormalige boomgaard van het nabijgelegen kasteel (niet het kasteel op de foto); leuk voor uitstapjes naar de beroemde Mont St. Michel of de leuke stad Rennes; garage; grasveld; terras met tuinmeubels; barbecue; elektr. verw.
Begane grond: woonkamer met openhaard; tv; keuken met afwasmachine; wasmachine; grote slaapkamer met twee 1-pers. bedden; badkamer met douche; 2 wc's. Etage: 2e slaapkamer met een 2-pers. bed; 3e slaapkamer met twee 1-pers. bedden.
Ligging (770 km. vanaf Utrecht)
In TREMBLAY (Bretagne); wandel- en fietsmogelijkheden ter plaatse; visvijver op loopafstand; 2 km. van winkels en tennisbaan; 6 km. van manege; 25 km. van zee en de Mont St. Michel; 30 km. van 18-holes golfbaan (Golf des Ormes in Epiniac); 35 km. van 27-holes golfbaan (Golf de St Malo) in Le Tronchet; 44 km. van Rennes; 55 km. van strand; 58 km. van Saint Malo.
Bezienswaardigheden
Tips voor uitstapjes met kinderen
Top tien bezienswaardigheden
Het weer in Bretagne
Bretagne heeft net als Nederland een zeeklimaat, waardoor het weer er af en toe wisselvallig kan zijn. Toch is het klimaat er juist zacht en zijn de zomers in Bretagne warmer en aangenamer dan in Nederland. De gemiddelde temperatuur in de zomer ligt rond de 23 graden Celsius. Dit maakt Bretagne tot een ideale vakantiebestemming voor zowel zonaanbidders als actieve vakantiegangers.
Door een warme golfstroom wordt het in Bretagne ook in de winter en herfst nooit echt koud. De golfstroom zorgt er zelfs voor dat het er ’s winters nauwelijks vriest. Bretagne is dus het hele jaar door een prima plek voor een heerlijke vakantie.
Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)
Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis
Er zijn nog geen recensies voor dit huis
Betaling faktuur
De overige 70% van de huursom voldoet u 8 weken voor vertrek.
Bij boeking binnen 8 weken voor vertrek voldoet u het totale bedrag binnen 7 dagen.
Boek uw favoriete huis alvast voor volgend jaar!
Ook al zijn de prijzen en beschikbaarheid van dit huis nog niet bekend, u kunt toch alvast boeken. Na boeking ontvangt u een bevestiging van ontvangst.
Zodra de prijs en de beschikbaarheid (september/oktober) bekend zijn nemen we z.s.m. contact met u op.
Let op: dit is exclusief het opladen van elektrische auto’s.
De toeristenbelasting wordt van gemeentewege geheven en door de verhuurder geïnd en bedraagt enkele euro per persoon per week. Aangezien de heffing en de hoogte van de toeristenbelasting voortdurend in beweging zijn, wordt dit niet specifiek in de beschrijving genoemd. Houd u hier rekening mee.