Mooie villa, "Villa des Écureuils". Gelegen in de wijk Cassy, op 3 km van het centrum van Lanton, 4,5 km van het centrum van Andernos-les-Bains en 35 km van het centrum van Arcachon. De villa ligt rustig in een woonwijk, op 1,5 km van zee en 1,5 km van het strand.
U beschikt over een omheind perceel van 800 m² voor alleengebruik, met een verzorgde tuin met gazon en bomen. Het hoekige openluchtzwembad biedt veel privacy en is 8 x 4 m groot en 140 cm diep. Het zwembad is seizoensgebonden beschikbaar van 15 mei tot 31 oktober en is voorzien van een trap en een alarminstallatie. Verder zijn er een buitendouche, een poolhouse, een terras en tuinmeubelen aanwezig.
In de woning is bergruimte voor fietsen beschikbaar. Er is parkeergelegenheid voor 2 auto’s op het terrein bij het huis, en daarnaast zijn er openbare parkeerplaatsen in de straat.
Een winkel ligt op 1,2 km afstand en een supermarkt op 3 km. De bushalte Les Fougères bevindt zich op 290 m. Het zandstrand Plage de Cassy (Bassin) en de jachthaven liggen beide op 1,5 km afstand. Een 9-holesgolfbaan vindt u op 2 km en een manege op 10 km.
In de omgeving liggen diverse bezienswaardigheden, zoals het oceaanstrand Plage océane du Grand Crohot op 20 km, Le Cap Ferret op 35 km en Bordeaux op 45 km afstand.