Vakantiehuis CV139 - Longueville (Normandië)
Dit charmante en karakteristieke vakantiehuis dateert uit 1800 en is in 2008 geheel gerenoveerd. Het huis (110 m2) is ruim van opzet en heeft een sfeervolle inrichting met zowel moderne als ook antieke meubels en decoraties. Het huis is halfvrijstaand een ligt naast een pand dat niet wordt gebruikt of bewoond. Een ideale plek om de mooie kust te ontdekken, de verschillende D-daystranden en mooie historische steden zoals Bayeux, Caen en Port-en-Bessin. Er zijn meer dan voldoende musea en bezienswaardigheden in deze indrukwekkende streek zoals de 360° bioscoop in Arromanches, de Amerikaanse begraafplaats in Colleville sur Mer en het Airborne Museum in Ste Mère Eglise. Maar natuurlijk kunt u ook heerlijk genieten van een dagje strand in Vierville sur Mer. In het vakantiehuis zijn leesboeken aanwezig, gezelschapsspelletjes en wat kinderspeelgoed. Bij het huis heeft u een ruime afgesloten tuin met tuinmeubels, 4 ligstoelen, een parasol en barbecue. De vakantiewoning is voorzien van elektr. verwarming.
Begane grond: woon/eetkamer met openhaard en tv met dvd-speler; open keuken met magnetron en afwasmachine; wasruimte met wasmachine en wasdroger; wc. Etage: 1e slaapkamer een 2-pers. bed (160x200); 2e slaapkamer met twee 1-pers. bedden (90x190); badkamer met bad, douche en wc.
Ligging (687 km. vanaf Utrecht)
wandelmogelijkheden ter plaatse;
5 km. van manege;
6 km. van bakker;
6 km. van La Cambe;
6 km. van zee en strand;
6 km. van tennisbaan;
8 km. van viswater;
8 km. van watersportmogelijkheden;
8 km. van Grandcamp Maisy;
9 km. van Pointe du Hoc;
12 km. van Isigny sur Mer;
12 km. van Colleville sur Mer;
14 km. van golfbaan;
18 km. van zwembad;
18 km. van Port en Bessin;
20 km. van Bayeux;
30 km. van Arromanches;
30 km. van invasiestranden;
40 km. van Sainte-Mère-Eglise;
40 km. van Utah Beach;
50 km. van Caen;
Bezienswaardigheden
Tips voor uitstapjes met kinderen
Top tien bezienswaardigheden
Het weer in Normandië
Normandië heeft net als Nederland een zeeklimaat. Dit betekent dat zon, regen en wind elkaar in hoog tempo kunnen afwisselen. Toch zijn de zomers er aangenamer dan in Nederland. Zeker in juli en augustus biedt de Normandische kust heerlijk strandweer met temperaturen ver boven de 20 graden Celsius. Door de voortdurende zeebries is het er echter niet verstikkend heet. Als u er juist van houdt om veel te ondernemen tijdens uw vakanties, is het dan ook goed toeven in Normandië.
De winter en het voorjaar zijn over het algemeen zacht en aangenaam in Normandië, al kunnen ze soms wat onstuimig zijn. In deze periodes van het jaar kunt u erop rekenen dat de temperatuur één tot enkele graden hoger ligt dan in Nederland.
Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)
Periode | Prijs |
---|---|
31 dec. - 29 apr. | Niet te huur |
29 apr. - 3 jun. | € 920 p/w |
3 jun. - 10 jun. | € 1095 p/w |
10 jun. - 1 jul. | € 974 p/w |
Periode | Prijs |
---|---|
1 jul. - 26 aug. | € 1001 p/w |
26 aug. - 2 sep. | € 974 p/w |
2 sep. - 30 sep. | € 920 p/w |
30 sep. - 6 jan. | Niet te huur |
Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis
september 2022
"Het huis ligt in een beetje verlaten, klein dorp en is onderdeel van een carré-landhuis met een binnenplaats. De aankomst verliep prima, de eigenaren zijn erg aardig en behulpzaam. Het is een mooi en goed onderhouden huis, de woonkamer heeft een geweldige open haard. De slaapkamers zijn ruime en licht en de tuin is mooi en goed onderhouden en heeft veel privacy. In de omgeving is veel te doen, de Landingsstranden, Herdenkingsmonumenten en Musea zijn vlakbij, Bayeux is een leuke stad met een mooie kathedraal en natuurlijk het museum met het tapijt van Bayeux. Verder zijn de havenstadjes Port-en-Bessin (zondagochtendmarkt) en Grandcamp-Maisy het bezoeken waard. Boodschappen kan je doen in Insigny-sur-Mer (12Km) of Bayeux (20Km) Iets verder weg maar goed te doen en het bezoeken waard zijn: Sainte-Mère-Église, Le Monte-Saint-Michel en Caen. Wij hebben een fantastische tijd gehad, mede door de omgeving maar ook door het fijne huis waar we elke avond weer terugkwamen om bij de open haard een glaasje Rosé te drinken."
augustus 2022
"Fijne gastvrouw, mooie woning, die met een paar aanpassingen (fijner tuinmeubilair) geweldig genoemd kan worden."
juli 2022
"Prima, ruime woning in een zeer rustige omgeving"
augustus 2021
"We waren in dit huis met mijn man en onze tienerzoon en hebben een heerlijke week gehad. Het huis is echt comfortabel en alles wat we nodig hadden was aanwezig. De tuin was helemaal geweldig, veel zon en mooie zitplekken."
juli 2020
"Met zorg uitgekozen huizen op schitterende locaties!"
augustus 2019
"Prachtig opgeknapt en ingericht authentiek huis. Van alle gemakken voorzien. Centrale ligging. Heerlijke plek om 'thuis' te komen."
juni 2019
"Ruim, smaakvol huis met mooie tuin, hele rustige omgeving. Fijne uitvalsbasis voor uitstapjes in de omgeving."
augustus 2017
"Enorm van genoten, volkomen prive en een sfeervolle en prachtige woning."
september 2016
"Een heerlijke woning met een goed verzorgde tuin. Een uitstekende lokatie om het mooie Normandië te verkennen."
augustus 2015
"Het is een huis waar je je erg prettig voelt omdat het met smaak is ingericht. De zee is niet ver weg en je kunt lekker fietsen en wandelen in de omgeving."
Betaling faktuur
De overige 70% van de huursom voldoet u 8 weken voor vertrek.
Bij boeking binnen 8 weken voor vertrek voldoet u het totale bedrag binnen 7 dagen.
Boek uw favoriete huis alvast voor volgend jaar!
Ook al zijn de prijzen en beschikbaarheid van dit huis nog niet bekend, u kunt toch alvast boeken. Na boeking ontvangt u een bevestiging van ontvangst.
Zodra de prijs en de beschikbaarheid (september/oktober) bekend zijn nemen we z.s.m. contact met u op.
Let op: dit is exclusief het opladen van elektrische auto’s.