•   Klanttevredenheid: 8,8
  •   Actuele kalenders! Anders €25,- korting!
  •   Al 22 jaar persoonlijke, betrouwbare service
  •   Géén boekingskosten
Menu ×

Prachtig gelegen en op 10 min. van het strand!

Vakantiehuis CV285 - Fontaine-Henry (Normandië)

vanaf € 933 p/w

Selecteer hieronder uw verblijfsperiode en aankomstdag:

Verblijfsperiode

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Beschikbaar
  • Reeds geboekt

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Heeft u een vraag?

Kijk hier voor veelgestelde vragen.

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 09.00 - 17.00 uur.

U kunt ons altijd per mail bereiken. Wij nemen z.s.m. contact met u op.

 
8.5 Gemiddelde waardering: 8.5
Aantal ingevulde vragenlijsten: 14

vanaf € 933 p/w

Selecteer hieronder uw verblijfsperiode en aankomstdag:

Verblijfsperiode

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Beschikbaar
  • Reeds geboekt

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Huisbeschrijving

Tegenover een kasteel uit de Renaissance ligt dit vrijstaande vakantiehuis (124 m2) waar u in alle rust en comfort kunt verblijven. Het zal u aan niets ontbreken in dit fraai gerenoveerde huis, waar moderne kwaliteit subtiel wordt gecombineerd met oude elementen. De badkamers bij elke slaapkamer maken dit huis heel geschikt voor een vakantie met familie of vrienden. Het kasteel zelf is overigens ook te bezichtigen. Achter in de tuin loopt de (met hekwerk beveiligde) rivier de Mue, wat voor een gevarieerde fauna en flora zorgt. Met 10 minuten bent u al op het dichtstbij zijnde strand waar u van zon en zee kunt genieten. U bevindt zich tevens nabij de D-day stranden, dus mis de monumenten, overblijfselen en musea vooral niet. Bezoek zeker ook de steden Caen en Bayeux, met hun rijke geschiedenis en monumentale panden, maar ook een groot winkelaanbod en tal van leuke restaurantjes. Bij het huis heeft u een ruime tuin met tuinmeubels en een barbecue. Het vakantiehuis wordt elektrisch verwarmd.

Lees meer Lees minder

Indeling

Begane grond: woon-/eetkamer met tv, dvd speler en open haard; keuken met magnetron en afwasmachine; wasmachine en wasdroger; 1e slaapkamer met een 2-pers. bed (140 x 190) met aangrenzende badkamer; wc. Etage: 2e slaapkamer met een 2-pers. bed (160 x 200) en aangrenzende badkamer met bad; 3e slaapkamer met een 2-pers. bed (160 x 200) en aangrenzende badkamer met douche; slaapkamer met twee 1-pers. bedden (90 x 190) en aangrenzende badkamer met douche; wc.

Faciliteiten

  • afwasmachine
  • barbecue
  • wasdroger
  • magnetron
  • open haard / kachel
  • oven
  • vriezer
  • wasmachine
  • internet/wifi
  • bedlengte 2 meter
  • kinderbenodigdheden
  • huisdier toegestaan
  • slaap-/badkamer b.g.
  • Beddengoed: dekens aanwezig.
  • Lakens te huur: € 10,00 per set. Handdoeken en keukendoeken neemt u zelf mee.
  • Eindschoonmaak: € 85,00 (indien gewenst).
  • Water, gas en elektr.: naar verbruik. (zie huurvoorwaarden)
    Indicatie per week: juli, aug: € 10-€ 35, april t/m juni, sept: € 25 - € 40, okt t/m maart: € 30-€ 50
    Let op: dit zijn schattingen. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
  • Kinderbenodigdheden: 1 x bedje, 1 x stoeltje. Geen extra kosten.
  • Huisdier: toegestaan. Er wordt € 10,00 gevraagd per dag.
  • Internet: WiFi gratis
Lees meer Lees minder

Locatie en ligging (op postcode, niet exact)

Fontaine-Henry (Normandië)

Ligging (662 km. vanaf Utrecht)
3 km. van winkels;
3 km. van restaurants;
3 km. van tennisbaan;
5 km. van wandelmogelijkheden;
6 km. van zeilmogelijkheden;
6 km. van zee en strand;
6 km. van watersportmogelijkheden;
6 km. van viswater;
6 km. van manege;
6 km. van zwembad;
10 km. van Courseulles sur Mer;
10 km. van golfbaan;
13 km. van kano- en kajakmogelijkheden;
13 km. van Caen;
16 km. van Ouistreham;
18 km. van Arromanches;
20 km. van Bayeux;
34 km. van Cabourg;
39 km. van Houlgate;
41 km. van Colleville-sur-Mer;
54 km. van Deauville;

Meer over de ligging... Minder over de ligging...

Het weer in Normandië

Normandië heeft net als Nederland een zeeklimaat. Dit betekent dat zon, regen en wind elkaar in hoog tempo kunnen afwisselen. Toch zijn de zomers er aangenamer dan in Nederland. Zeker in juli en augustus biedt de Normandische kust heerlijk strandweer met temperaturen ver boven de 20 graden Celsius. Door de voortdurende zeebries is het er echter niet verstikkend heet. Als u er juist van houdt om veel te ondernemen tijdens uw vakanties, is het dan ook goed toeven in Normandië.
De winter en het voorjaar zijn over het algemeen zacht en aangenaam in Normandië, al kunnen ze soms wat onstuimig zijn. In deze periodes van het jaar kunt u erop rekenen dat de temperatuur één tot enkele graden hoger ligt dan in Nederland.

Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)

Meer over het weer... Minder over het weer...

Prijzen 2023

Periode Prijs
31 dec. - 7 jan. € 1136 p/w
7 jan. - 8 apr. € 933 p/w
8 apr. - 6 mei € 1325 p/w
6 mei - 1 jul. € 1075 p/w
1 jul. - 2 sep. € 1716 p/w
2 sep. - 30 sep. € 1075 p/w
Periode Prijs
30 sep. - 14 okt. € 933 p/w
14 okt. - 4 nov. € 1075 p/w
4 nov. - 16 dec. € 933 p/w
16 dec. - 23 dec. € 1075 p/w
23 dec. - 6 jan. € 1325 p/w
Lees meer Lees minder

Lastminutes

Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis

Recensies (de 10 laatste recensies worden getoond)

Dhr. Lambriks

augustus 2022

"Vriendelijke huisbaas. Enkel goede wifi buiten op terras (wifibooster staat in vensterbank van naastgelegen hoofdwoning), was bij ons op voorhand bekend adhv eerdere opmerkingen op de website, maar voor ons niet bezwaarlijk ."

Dhr. Meijboom

juli 2022

"Fijn en ruim huis in mooie omgeving. Dichtbij de invasiestranden. Heerlijke bakkerijen vlakbij."

Mevr. Wouters

juli 2022

"Zeer aangenaam, ruim huis met correcte, vriendelijke, en behulpzame eigenaar. Zeer mooie omgeving."

Dhr. Schoenaerts

augustus 2021

"Zeer comfortabel huis en tuin. De keuken is goed uitgerust en de mooie badkamers en toiletten zijn heel schoon. De eetkamer en de zitkamer zijn perfect. We hebben fijne wandelingen gemaakt in het park van het kasteel."

Mevr. Van Ransdorp

augustus 2021

"We hebben een uitstekende vakantie met onze vrienden gehad. Het huis voldeed aan onze verwachtingen. Het was zelfs nog iets mooier dan op de foto."

Mevr. De Schutter

juli 2021

"Erg leuk huis en van alle gemakken voorzien. Het enige nadeel is het ontbreken van voldoende borden voor 8 personen."

Dhr. Van Delft

juli 2021

"Dit huis in een paradijsje in een groene en rustige omgeving met de beek als enige geluid op de achtergrond. Het huis is zeer ruim en elke slaapkamer heeft een eigen badkamer. Goed uitgeruste keuken, het ontbrak ons ​​aan niets. Ideaal gelegen, op 10 minuten rijden van Caen en de invasiestranden."

Dhr. Klaver

juli 2021

"De woonkamer en slaapkamers zijn comfortabel en ruim. De 4 badkamers zijn heerlijk luxe. Mooie rustige tuin. Ondanks het koelere weer hebben we toch veel buiten gegeten. Overigens was het buiten ook de enige plek waar we wifi ontvangst hadden."

Mevr. Schrijvers

september 2020

"Het vakantiehuis ligt aan een rivier en in een park van het kasteel, midden in een dorpje. Alles is prima verlopen tijdens onze vakantie, het enige minpuntje was dat het netwerk niet altijd even goed was. We hebben daarom wel weer meer van de streek kunnen zien ;-)"

Mevr. van Angelen

juli 2020

"Ons verblijf in dit leuke huis is goed bevallen. Veel comfort in iedere slaapkamer, een gezellige woonkamer en het nabijgelegen kasteel is zeker de moeite waard om te bezoeken."

Lees meer Lees minder

Schrijf u in voor de nieuwsbrief