•   Klanttevredenheid: 8,8
  •   Actuele kalenders! Anders €25,- korting!
  •   Al 23 jaar persoonlijke, betrouwbare service
  •   Géén boekingskosten
Menu ×

Vakantiehuis CV100 - Nonant (Normandië)

Prijzen nog onbekend

Selecteer hieronder uw verblijfsperiode en aankomstdag:

Verblijfsperiode

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Beschikbaar
  • Reeds geboekt

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Heeft u een vraag?

Kijk hier voor veelgestelde vragen.

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 09.00 - 17.00 uur.

U kunt ons altijd per mail bereiken. Wij nemen z.s.m. contact met u op.

 

Dit vakantiehuis zit helaas niet meer in ons bestand.
Kijk hier voor vergelijkbare huizen.

nieuw Gemiddelde waardering: nieuw
Aantal ingevulde vragenlijsten: 1

Prijzen nog onbekend

Selecteer hieronder uw verblijfsperiode en aankomstdag:

Verblijfsperiode

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Beschikbaar
  • Reeds geboekt

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Huisbeschrijving

Bijzonder logeren? Deze authentieke manoir dateert uit de 18e eeuw en ligt in een landelijke, rustige omgeving. De eigenaar heeft een zijvleugel ingericht als charmante vakantiewoning. Daarnaast herbergt de manoir nog een aantal gastenkamers. Het interieur van het vakantieverblijf ademt een authentieke, franse sfeer uit. Het gemeenschappelijke terras is voorzien van tuinmeubels, een parasol en een barbecue. Ook met kinderen kunt u hier heerlijk verblijven, er is een afgesloten gemeenschappelijke tuin met schommel, speelhuisje en een trampoline. Op verzoek kan een babysitter worden geregeld. De woning is voorzien van een gecentraliseerde houtverwarming.

Lees meer Lees minder

Indeling

Begane grond: eetgedeelte met keuken die uitkijkt op de binnenplaats van het manoir; kleine afwasmachine; magnetron; tv; dvd-speler; woonkamer met openhaard en een bank (slaapplaats voor 2-pers). Etage: slaapkamer met twee 1-pers. bedden die tegen elkaar kunnen worden gezet; inpandige badkamer met douche en wc.

Locatie en ligging (op postcode, niet exact)

Nonant (Normandië)

Ligging (630 km. vanaf Utrecht)
In NONANT, 5 km van winkels, restaurants, tennisbaan, zwembad en manege; 15 km. van zee en strand, zeilmogelijkheden en de invasiestranden (Arromanches); 17 km van golfbaan (Port en Bessin); 5 km.van Bayeux; 17 km. van Port en Bessin; 25 km. van Caen; 64 km. van Ste Mère Eglise; 100 km. van Cherbourg; 120 km. van Mont St. Michel.

Meer over de ligging... Minder over de ligging...

Het weer in Normandië

Normandië heeft net als Nederland een zeeklimaat. Dit betekent dat zon, regen en wind elkaar in hoog tempo kunnen afwisselen. Toch zijn de zomers er aangenamer dan in Nederland. Zeker in juli en augustus biedt de Normandische kust heerlijk strandweer met temperaturen ver boven de 20 graden Celsius. Door de voortdurende zeebries is het er echter niet verstikkend heet. Als u er juist van houdt om veel te ondernemen tijdens uw vakanties, is het dan ook goed toeven in Normandië.
De winter en het voorjaar zijn over het algemeen zacht en aangenaam in Normandië, al kunnen ze soms wat onstuimig zijn. In deze periodes van het jaar kunt u erop rekenen dat de temperatuur één tot enkele graden hoger ligt dan in Nederland.

Voor gedetailleerde tips en meer bezienswaardigheden raden wij u aan de folders in uw vakantiehuis te raadplegen. Ook kunt u terecht bij het plaatselijke VVV (Office du tourisme)

Meer over het weer... Minder over het weer...

Lastminutes

Er zijn momenteel geen lastminutes voor dit huis

Recensies (de 10 laatste recensies worden getoond)

Mevr. Meinders

mei 2012

"Echt de moeite waard om een rustige vakantie te hebben. Een zéér verzorgd en net huisje waar niets ontbreekt."

mei 2012

"We hebben erg genoten van dit franse huis. Het huis is erg oud, maar o zo charmant. Een blauw/gele keuken met grote eettafel, een woonkamer met open haard. De slaapkamer was knus en de bedden lagen zo lekker dat we deze graag mee naar huis hadden genomen. Het huis ligt vlakbij het Middeleeuwse Bayeux en de invasiestranden. Mooi achterland. Als je gecharmeerd bent van oude huizen en oude inrichting kun je hier echt van genieten. Laat gereserveerd door ons en zeer snel door uw bureau verwerkt."

Dhr. van der Vegte

september 2011

"Leuk huis, echt in Franse sfeer ingericht, heel gezellig. Super vriendelijke gastvrouw en heer."

Mevr. Gompers

augustus 2011

"Charmant huis, van alle gemakken voorzien & gezellig ingericht, met name de keuken. De streek is mooi en interessant en je voelt je hier welkom."

Lees meer Lees minder

Schrijf u in voor de nieuwsbrief