•   25 jaar ervaring
  •   Klanttevredenheid 8,8
  •   Vooraf geselecteerde kwaliteitshuizen
Menu ×

Les Tufs (Val Claret)

Vakantiehuis - Tignes (Auvergne-Rhône-Alpes) • Huiscode LIB73513455

vanaf € 81 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • Te kortdag voor boeking

Heeft u een vraag?

Kijk hier voor de veelgestelde vragen

Openingstijden:
U kunt ons altijd per mail bereiken.

Wij zijn telefonisch bereikbaar van
maandag t/m vrijdag: 9.00-16.00 uur

 
8.2 Gemiddelde waardering: 8.2/10
Aantal beoordelingen: 8

vanaf € 81 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • te kortdag voor boeking

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Huisbeschrijving

Tignes Val Claret: flatgebouw “Les Tufs (Val Claret)”. Het ligt in het centrum van Val Claret, in een zonnige villawijk, op een perfecte locatie: centraal en toch rustig, op slechts 30 meter van het skigebied.

In het complex zijn een skiberging en centrale verwarming aanwezig. Het winkelcentrum ligt op 150 meter, een restaurant op 100 meter en de bakker op 150 meter. Het centrum is te voet in 5 minuten bereikbaar. Een bushalte bevindt zich op 500 meter, het overdekte zwembad op 800 meter en ook het sportcentrum ligt op 800 meter afstand.

De skiliften bevinden zich op 100 meter. Skipisten, skiverhuur, de skischool en de rodelbaan liggen op 50 meter. Het bekende skigebied Espace Killy is gemakkelijk bereikbaar en ligt op 50 meter. Voor wandelaars is het Parc National de la Vanoise een mooi uitvalspunt. Er is een gratis skibus en bij goede sneeuwcondities is het huis per ski bereikbaar.

Jongerengroepen zijn uitsluitend op aanvraag toegestaan. Vergelijkbare accommodaties kunnen worden geboekt. Objectreferentie FR7351.345 ligt op hetzelfde terrein. De woningen kunnen onderling verschillen in inrichting.

Lees meer Lees minder

Indeling

Dit volledig gerenoveerde 1-kamerappartement van 26 m² ligt op de eerste verdieping en is geschikt voor 2 volwassenen en 2 kinderen. Het is comfortabel en smaakvol ingericht.

De woon-/eetkamer beschikt over een tweepersoons slaapbank van 140 x 190 cm en een uitschuifbed voor 2 personen van 2 x 80 x 190 cm. Er is een flatscreen-tv en vanuit de kamer heeft u toegang tot het balkon.

De open keuken is uitgerust met een oven, afwasmachine, 3 inductiekookplaten, een magnetron en een elektrische koffiemachine. Pads voor de Nespresso-koffiemachine zijn tegen een toeslag verkrijgbaar.

Verder is er een douche met toilet en verwarming. Het balkon van 5 m² ligt op het zuidwesten en is voorzien van balkonmeubilair. Vanaf hier geniet u van een zeer mooi panoramisch uitzicht op de bergen en de skipiste.

Tot uw beschikking staan een haardroger en gratis wifi. Het is een rookvrije woning en er zijn rookmelders aanwezig.

Lees meer Lees minder

Faciliteiten

  • Centraal gelegen
  • Bergen & meren
  • Openbaar vervoer
  • Geschikt senioren (winter)
  • Rodelen
  • Snowboarden
  • Brandblusser
  • Wandelen (vlak)
  • Mountainbiken
  • Waterbesparende toiletten
  • Waterbesparende douches
  • Vaatwastabletten
  • Keukenhanddoek
  • EHBO-set
  • Zonnige ligging
  • Toiletpapier (eerste)
  • Sponsdoek
  • Kitchenette
  • Afvalscheiding
  • Paardrijden
  • Skigebied
  • Tv
  • Internet
  • Linnengoed (toeslag)
  • Handdoeken (toeslag)
  • Dubbel glas
  • Rookmelder
  • Sleutel in object
  • Comfort
  • LED-verlichting
  • Fietsen (vlak)
  • Bergzicht
  • Langlaufen
  • Zeilen
  • Geen wegwerpservies
  • WiFi
  • Geen huisdieren
  • Niet roken
  • Geschikt voor senioren
  • Verwarming
  • Balkon
  • Afwasmachine
  • Magnetron
  • Oven
  • Fornuis
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat
  • Douche
  • Wellness
  • Haardroger
Lees meer Lees minder

Inbegrepen in de prijs

  • ERV annuleringsverzekering
  • Verwarming
  • Elektriciteit
  • Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
  • Draadloos toegang tot internet (WIFI)
Lees meer Lees minder

Locatie en ligging

Tignes (Auvergne-Rhône-Alpes)

Ligging
centrum ter plaatse;
30 m. van skilift;
500 m. van openbaar vervoer;
500 m. van bushalte;
133,3 km. van vliegveld NCY;
133,5 km. van vliegveld CMF;
219,6 km. van vliegveld LYS;
226 km. van vliegveld GVA;

Meer over de ligging... Minder over de ligging...

Recensies (8)

Sam 2.0 - Voldoende januari 2026

Bij aankomst was duidelijk dat de studio niet was schoongemaakt. Er lag eten overal op de vloer, teennagels op de keukentafel, ontlasting in de niet-doorgespoelde wc en elk oppervlak was vuil. Interhome was receptief voor mijn klacht en heeft 40 terugbetaald voor het schoonmaken, maar dat was helemaal niet genoeg.

Antony 8.0 - Zeer goed april 2024

Het appartement was geweldig en de locatie is perfect om de pistes op en af te gaan. Het ligt onderaan de Tufs-skilift en boven de tunnel, waar je kunt skiën naar het hoofdskipgebied voor Val Claret. Ik zou het Zeer Goed beoordelen als het niet was voor het volgende: er waren geen sponzen, afwasmiddeltabletten, thee/koffie of smaakmakers in het appartement. Misschien kun je een paar basisdingen achterlaten van vorige gasten, zoals zout en peper, om verspilling te verminderen. Het wifi werkte niet.

David 10.0 - Uitstekend december 2023

Het appartement was schoon en zeer functioneel. Zeer goed uitgerust, met een zeer goede staat van het meubilair om te slapen. Een studio van uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. En vooral heel goed gelegen voor toegang tot de pistes.

Sebastian 8.0 - Zeer goed maart 2023

Leuk appartement met geweldige faciliteiten, moderner dan andere appartementen, en een uitstekende locatie. Het appartement was echter niet schoon toen we aankwamen (bijv. overal vuile vloeren en zwaar bevlekte matrassen en dekbed).

Stefanie 10.0 - Uitstekend april 2022

Zeer goed verzorgd appartement op een geweldige locatie.

Milene 8.0 - Zeer goed januari 2022

Zeer goede ligging aan de voet van de skipistes. De matras van de slaapbank is niet bijzonder comfortabel, maar de studio voldoet goed aan de beschrijving.

Emilie 8.0 - Zeer goed januari 2022

Zeer functioneel appartement, goed uitgerust en goed gelegen. Maar het bed van 140x190 is verschrikkelijk. Het is erg oncomfortabel en misvormd, waardoor je met twee onmogelijk kunt slapen. Ons verblijf als koppel verliep dus in de uitschuifbare bedden… dus heel teleurstellend, aangezien we als koppel zonder kinderen kwamen. De kwaliteit van het schoonmaken moet beter. Het is een erg lawaaierige omgeving voor een verblijf als koppel, met veel avonden tot heel laat (tot 4 uur ’s ochtends), wat de skydagen verpest.

Juan 4.0 - Voldoende december 2021

Het appartement is goed ingedeeld, maar het verwarmingssysteem werkte niet goed en door de keramische vloer was het erg koud. De bedden zijn van lage kwaliteit, vooral de slaapbank die volledig onacceptabel is; het is alsof je op een glijbaan ligt. Een ramp om uit te rusten.

Schrijf u in voor de nieuwsbrief