•   25 jaar ervaring
  •   Klanttevredenheid 8,8
  •   Vooraf geselecteerde kwaliteitshuizen
Menu ×

Premier gîte de Bouton

Vakantiehuis - La Grande Verriere (Bourgogne-Franche-Comté) • Huiscode LIB45136041

vanaf € 89 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • Te kortdag voor boeking

Heeft u een vraag?

Kijk hier voor de veelgestelde vragen

Openingstijden:
U kunt ons altijd per mail bereiken.

Wij zijn telefonisch bereikbaar van
maandag t/m vrijdag: 9.00-16.00 uur

 
9.2 Gemiddelde waardering: 9.2/10
Aantal beoordelingen: 10

vanaf € 89 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • te kortdag voor boeking

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Huisbeschrijving

Het 18e-eeuwse huis "Premier gîte de Bouton" ligt midden tussen weiden en velden, in het gehucht Bouton. De woning bevindt zich op een verhoogde ligging, op 4,5 km van het centrum van La Grande-Verrière, 10 km van het centrum van Autun en 60 km van het centrum van Beaune.

Voor gezamenlijk gebruik zijn er een terrein met planten en bomen, een weide en een tennisbaan. Daarnaast beschikt u over een eigen, natuurlijk terrein van 500 m² met weide.

Een winkel ligt op 4,5 km afstand, de supermarkt op 10 km en de bushalte eveneens op 10 km. In de omgeving kunt u wandelen in het Parc Naturel Régional du Morvan.

Lees meer Lees minder

Indeling

‘Premier gîte de Bouton’ is een rustiek en gezellig ingericht vakantiehuis van 70 m², verdeeld over drie verdiepingen.

Op de begane grond bevindt zich de woonkamer met tv, radio, cd-speler, dvd-speler en houtkachel. Vanuit de woonkamer heeft u direct toegang tot het terras. Ook de keuken ligt op deze verdieping. Deze is uitgerust met een oven, afwasmachine, drie keramische kookplaten, een broodrooster, waterkoker, diepvriezer en een elektrisch koffiezetapparaat, en beschikt over een eettafel. Vanuit de keuken heeft u eveneens toegang tot het terras. Verder is er op deze verdieping een apart toilet.

Op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers: één kamer met een tweepersoonsbed van 200 cm lang en één kamer met twee eenpersoonsbedden. Ook vindt u hier een douche met toilet. Op de tweede verdieping bevindt zich een open slaapkamer met schuine plafonds en twee bedden.

Het huis is voorzien van elektrische verwarming en natuurstenen vloeren. Buiten zijn er twee terrassen met terrasmeubilair, een verrijdbare barbecue en zes ligstoelen. U geniet hier van een mooi panoramisch uitzicht over het Parc Naturel Régional du Morvan.

Tot uw beschikking staan verder een wasmachine, strijkijzer, klamboe, kinderstoel en kinderbedje. Er is gratis wifi aanwezig. Bij het huis is parkeergelegenheid voor twee auto’s. Het betreft een rookvrije woning. Maximaal één huisdier of hond is toegestaan. Ook zijn er rookmelders aanwezig. 7122300001982

Lees meer Lees minder

Faciliteiten

  • Tennis
  • Rustiek
  • Gratis privéparkeren
  • Keuken
  • Strijkijzer
  • EHBO-set
  • Muggennet
  • Rustiek interieur
  • Tv
  • Internet
  • DVD-speler
  • Max. huisdieren
  • Rookmelder
  • Sleutel in object
  • Kinderbed
  • WiFi
  • Huisdier toegestaan
  • Niet roken
  • Linnengoed inbegrepen
  • Open haard
  • Verwarming
  • Tuin
  • Terras
  • Barbecue
  • Parkeerplaats
  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Oven
  • Fornuis
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Broodrooster
  • Waterkoker
  • Douche
Lees meer Lees minder

Inbegrepen in de prijs

  • Bedlinnen (Eerste set)
  • ERV annuleringsverzekering
  • Elektriciteit
  • Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
  • Toeristenbelasting
  • Draadloos toegang tot internet (WIFI)
Lees meer Lees minder

Locatie en ligging

La Grande Verriere (Bourgogne-Franche-Comté)

Ligging
4,5 km. van centrum;
10 km. van openbaar vervoer;
10 km. van bushalte;
214,5 km. van vliegveld LYS;

Meer over de ligging... Minder over de ligging...

Recensies (10)

Agnes 8.0 - Zeer goed augustus 2025

Het verblijf, de ontvangst, de omgeving, alles was perfect. Heel fijn verblijf.

Bertrand 10.0 - Uitstekend juni 2025

Uitrusten, wandelen, cultuur, geschiedenis en goed eten

Bertrand 10.0 - Uitstekend juni 2024

Gewoon ideaal om te ontspannen en van de natuur en de rust te genieten.

Anoniem 8.0 - Zeer goed september 2023

We verbleven een week met z’n drieën in de gîtes. Pro: De ligging van de gîtes was prachtig, midden op het platteland op een privéweg met uitzicht op de glooiende heuvels van de Morvan. En met als extra bonus een prachtig kasteel als buren.

Annette 10.0 - Uitstekend augustus 2023

Zeer vriendelijke gastheren. Mooie ligging, heel rustig. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op ongeveer 12 km afstand. In de directe omgeving zijn veel koeien, omdat de landbouwgronden tot aan het object reiken. Af en toe komt een van de heel vriendelijke honden uit de omgeving even op bezoek.

Bertrand 10.0 - Uitstekend juni 2023

Ideaal om te ontspannen en te genieten van de rust.

Maria 10.0 - Uitstekend juni 2023

We hebben ons heel prettig gevoeld in de rust en de schoonheid van het landschap. Bovendien waren de gastheren hartelijk, terughoudend en heel fijne mensen. Zeker een aanrader voor iedereen die stilte en individualiteit zoekt.

Ulrike 8.0 - Zeer goed april 2023

Verhuurder vriendelijk. Huis heel mooi en rustig gelegen. Minpunten: ondanks het voortdurend bijstoken met de houtkachel en een zuinig verbruik moest er toch elektriciteit worden bijbetaald. De matrassen in het tweepersoonsbed zouden vervangen moeten worden. Keukendoeken, vuilniszakken en vaatdoeken ontbreken. De stofzuigerzak was helemaal vol en er was geen adequaat alternatief te krijgen. Telkens weer was er een invasie van lieveheersbeestjes en vuurkevers binnen bij het warme raam.

Eva 10.0 - Uitstekend juli 2022

Zeer mooie en romantische plek voor een rustige vakantie in het centrum van de prachtige natuur van La Bourgogne, aan de rand van het regionale park Morvan. Autun ligt op 10 km, met volop winkelmogelijkheden, en het Gallisch-Romeinse archeologische terrein Bibracte is in de buurt. Het huis is goed uitgerust; we hadden alles wat we nodig hadden. Vriendelijke en behulpzame verhuurders en een huisbeheerder. De accommodatie is ideaal voor vier personen. We vonden het er echt heel fijn.

David 4.0 - Voldoende september 2021

Allereerst niet zoals geadverteerd: achter de accommodatie staan 3 gebouwen, waarvan er ten minste 2 gîtes zijn, op minder dan 100 meter afstand. Slecht uitgerust: voor 2 personen zijn er slechts 4 handdoeken, geen flesopener, geen snijplank, en een postzegel als bed (heel klein). Twee aparte eenpersoonsdekens, het bed niet opgemaakt, duidelijk al een tijd niet schoongemaakt—met spinnenwebben op de trap en insecten overal op de vensterbanken. Er wordt gezegd dat het hondvriendelijk is, maar de honden van de eigenaars liepen los, waardoor onze hond de hele tijd aangelijnd moest zijn.

Schrijf u in voor de nieuwsbrief