Villa Lavezzi is een ruime en lichte 6-kamervilla van 200 m², verdeeld over twee verdiepingen. De woning is geschikt voor 6 volwassenen en 4 kinderen en is zeer comfortabel en smaakvol ingericht.
Op de begane grond bevindt zich een grote woon-/eetkamer met een decoratieve open haard, een flatscreen-tv en een apart toilet. Vanuit deze ruimte is er toegang tot het terras en het zwembad. Daarnaast zijn er op deze verdieping drie slaapkamers. Eén kamer is ingericht met 2 stapelbedden van elk 90 x 190 cm en beschikt over een douche, bidet en toilet, met directe toegang tot het terras en het zwembad. De tweede slaapkamer heeft een tweepersoonsbed van 180 x 190 cm, een douche, bidet en toilet, en eveneens toegang tot het terras en het zwembad. De derde slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed van 180 x 190 cm, een douche, bidet en toilet, en geeft uit op de tuin.
De grote open keuken is uitgerust met een oven, afwasmachine, 5 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron en elektrische koffiemachine met Nespresso-pads. Ook hier is een apart toilet aanwezig. Verder is de villa voorzien van elektrische verwarming en airconditioning.
Op de bovenverdieping ligt een grote slaapkamer met een tweepersoonsbed van 180 x 190 cm en een eigen badkamer met douche, bidet en toilet. Vanuit deze kamer is er toegang tot het terras.
Buiten beschikt de villa over een terras van 50 m², een tuin en een gazon. Er zijn terrasmeubelen en 4 ligstoelen aanwezig. U geniet hier van een bijzonder mooi uitzicht over het landschap.
Verder staan een wasmachine, strijkijzer en haardroger ter beschikking. Er is wifi aanwezig en parkeergelegenheid voor 2 auto’s. De villa is geschikt voor families. Maximaal 1 huisdier of hond is toegestaan. Ook zijn er rookmelders aanwezig.
2A041000496ZD