Het mooie, historische kasteel "Le Château de Kergonano" is een vier verdiepingen tellend gebouw uit de 17e eeuw, omringd door bomen, velden en veel groen. Het complex bestaat uit twee huizen met in totaal 38 appartementen. Het ligt buiten de plaats, op 1,8 km van het centrum van Baden, 10 km van Auray en 14 km van Vannes. De zee bevindt zich op 3,5 km afstand.
Voor gemeenschappelijk gebruik is er een park van 2 hectare en een verzorgde tuin met gazon en bomen. Ook is er een omheind openluchtzwembad van 12 x 6 meter, beschikbaar van 1 april tot en met 30 september. In het complex is een wasmachine aanwezig, tegen betaling en voor gezamenlijk gebruik. Parkeren is mogelijk op het terrein.
Winkels en voorzieningen liggen in de directe omgeving: een supermarkt en bakkerij op 700 meter, een levensmiddelenwinkel op 1,8 km, een restaurant op 3 km en de bushalte "Baden centre" op 1,5 km. Het zandstrand "Sept Iles" ligt op 3,5 km en de jachthaven op 6 km. Een 18-holes golfbaan bevindt zich op 2 km, een manege op 4 km en een zeilschool op 6 km. Het thermaalbad "Thalazur Carnac" is eveneens goed bereikbaar.
In de omgeving zijn diverse bezienswaardigheden en uitstapjes mogelijk, zoals Le Golfe du Morbihan en de eilanden in de Golf van Morbihan. Ook Auray op 10 km, Vannes op 15 km, Presqu'île de Quiberon op 30 km en Belle-Île-en-Mer, Houat en Hoëdic zijn een bezoek waard. Voor wandelaars zijn er de Chemins des Douaniers en Le Tour de Bretagne GR34.
De sleuteloverdracht vindt plaats bij het agentschap Interhome in Le Bono, op 4 km afstand.