•   25 jaar ervaring
  •   Klanttevredenheid 8,8
  •   Vooraf geselecteerde kwaliteitshuizen
Menu ×

Savoy in Lavachet

Vakantiehuis - Tignes (Auvergne-Rhône-Alpes) • Huiscode LIB73512051

vanaf € 95 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • Te kortdag voor boeking

Heeft u een vraag?

Kijk hier voor de veelgestelde vragen

Openingstijden:
U kunt ons altijd per mail bereiken.

Wij zijn telefonisch bereikbaar van
maandag t/m vrijdag: 9.00-16.00 uur

 
8.0 Gemiddelde waardering: 8.0/10
Aantal beoordelingen: 6

vanaf € 95 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • te kortdag voor boeking

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Huisbeschrijving

Tignes Lavachet: appartementencomplex “Savoy (Lavachet)”, met 4 verdiepingen. Het ligt in de wijk Le Lavachet, in een rustige en zonnige woonomgeving, op een perfecte locatie: centraal en toch rustig, op 1,2 km van het meer en 150 m van het skigebied, met een ligging op het zuidwesten.

In het gebouw zijn een lift, een skiberging en centrale verwarming aanwezig. Op 100 m vindt u een supermarkt, winkelcentrum, restaurant, bar, bakkerij en café. Het centrum is te voet in 5 minuten bereikbaar. De bushalte ligt op 200 m, parkeergarage “Stationnement Tignes Lavachet” op 180 m en het overdekte zwembad op 1,5 km.

Wandelroutes beginnen al op 50 m van het huis. De stoeltjeslift en diverse skifaciliteiten liggen op 150 m, de skipistes op 200 m, en skiverhuur vindt u op 50 m. De skibushalte ligt op 150 m, terwijl de skischool en kinderopvang zich op 800 m bevinden. In de directe omgeving ligt Ski Quick op 40 m, en het bekende skigebied Tignes & Val d’Isère is gemakkelijk bereikbaar op 150 m. Er is een gratis skibus.

Lees meer Lees minder

Indeling

Dit gerenoveerde 2-kamerappartement van 34 m² ligt op de tweede verdieping en is comfortabel ingericht.

De woon-/eetkamer beschikt over een tweepersoonsslaapbank van 140 x 190 cm en een flatscreen-tv. Vanuit deze ruimte heeft u toegang tot het balkon. De slaapkamer is ingericht met een tweepersoonsbed van 160 x 200 cm en biedt eveneens toegang tot het balkon.

De open keuken is uitgerust met een oven, vaatwasser, vier inductiekookplaten, een broodrooster, waterkoker, magnetron en een elektrisch koffiezetapparaat. De badkamer is voorzien van een douche en toilet. Het appartement beschikt over elektrische verwarming en olieverwarming.

Er zijn twee balkons, beide gelegen op het zuidwesten, met een zeer mooi uitzicht op de bergen. Daarnaast is er internet via wifi beschikbaar tegen een toeslag. Het betreft een niet-rokerswoning en er zijn rookmelders aanwezig.

Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI.

Lees meer Lees minder

Faciliteiten

  • Bergen & meren
  • Openbaar vervoer
  • Geschikt senioren (winter)
  • Brandblusser
  • Wandelen (vlak)
  • Mountainbiken
  • Waterbesparende toiletten
  • Vaatwastabletten
  • Keukenhanddoek
  • Zonnige ligging
  • Toiletpapier (eerste)
  • Sponsdoek
  • Bijzonder
  • Afvalscheiding
  • Paardrijden
  • Skigebied
  • Tv
  • Internet
  • Linnengoed (toeslag)
  • Handdoeken (toeslag)
  • Open keuken
  • Dubbel glas
  • Rookmelder
  • Sleutel in object
  • Comfort
  • LED-verlichting
  • Fietsen (vlak)
  • Bergzicht
  • Zeilen
  • Geen wegwerpservies
  • WiFi
  • Geen huisdieren
  • Niet roken
  • Linnengoed inbegrepen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Geschikt voor senioren
  • Verwarming
  • Balkon
  • Afwasmachine
  • Magnetron
  • Oven
  • Fornuis
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat
  • Broodrooster
  • Waterkoker
  • Douche
  • Wellness
  • Lift
Lees meer Lees minder

Inbegrepen in de prijs

  • Bedlinnen (Eerste set)
  • ERV annuleringsverzekering
  • Verwarming
  • Elektriciteit
  • Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
  • Badlinnen (Eerste set)
Lees meer Lees minder

Locatie en ligging

Tignes (Auvergne-Rhône-Alpes)

Ligging
centrum ter plaatse;
150 m. van skilift;
200 m. van openbaar vervoer;
200 m. van bushalte;
1,2 km. van meer;
1,2 km. van water;
133,3 km. van vliegveld NCY;
133,5 km. van vliegveld CMF;
219,6 km. van vliegveld LYS;
226 km. van vliegveld GVA;

Meer over de ligging... Minder over de ligging...

Recensies (6)

Mary 8.0 - Zeer goed maart 2025

Heerlijk licht appartement; de keukenfaciliteiten waren erg goed en ook de kwaliteit van het meubilair was prima. Smaakvol ingericht. 2 balkons, maar geen middagzon. Skiklus in het appartementengebouw was enorm! Het grootste minpunt was de slaapbank: die was erg oncomfortabel vanwege het metalen frame. Misschien prima voor kinderen, maar niet voor een volwassene.

Donat 10.0 - Uitstekend februari 2025

Geweldig appartement voor Franse skigebieden.

Unai 8.0 - Zeer goed december 2024

Het appartement is erg goed, op een goede locatie, met voldoende ruimte voor twee personen en een aparte slaapkamer is het beste. Mooi huis, goed verzorgd.

Jean-Baptiste 8.0 - Zeer goed februari 2024

Zeer goed gelegen appartement, op minder dan 5 minuten met de shuttle van het busstation van Tignes le Lac. Overeenkomend met de foto’s en de beschrijving. We konden de tv niet bekijken omdat deze niet werkt en we de zenders niet konden vinden, ondanks meerdere pogingen om ze te zoeken. Verbeterpunt: het plaatsen van een wasmachine zou een grote plus zijn! We hebben een prettige vakantie gehad. De skikluis is perfect, beneden in de residentie. We raden het aan.

Jean-Michel 10.0 - Uitstekend februari 2024

Zeer mooi appartement. Goed gelegen. Rustige residentie.

Ann 4.0 - Voldoende januari 2024

Zodra we het appartement hadden schoonmaken, was het prima: comfortabel en goed gelegen. Maar bij aankomst was het vies. Dat was een grote verrassing, omdat de makelaars ons hadden laten tekenen voor de sleutels, waarbij stond dat ze ‘het pand zorgvuldig hadden gecontroleerd’. De door de makelaars gestuurde schoonmakers deden slecht werk en we moesten het zelf opnieuw schoonmaken.

Schrijf u in voor de nieuwsbrief