•   25 jaar ervaring
  •   Klanttevredenheid 8,8
  •   Vooraf geselecteerde kwaliteitshuizen
Menu ×

Provence Country Club

Vakantiehuis - L'isle sur la Sorgue (Provence-Alpes-Côte d'Azur) • Huiscode LIB80026105

vanaf € 70 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • Te kortdag voor boeking

Heeft u een vraag?

Kijk hier voor de veelgestelde vragen

Openingstijden:
U kunt ons altijd per mail bereiken.

Wij zijn telefonisch bereikbaar van
maandag t/m vrijdag: 9.00-16.00 uur

 
8.0 Gemiddelde waardering: 8.0/10
Aantal beoordelingen: 3

vanaf € 70 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • te kortdag voor boeking

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Huisbeschrijving

Saumane, op 3 km van L'Isle-sur-la-Sorgue: groot, mooi en gezellig vakantiecomplex "Provence Country Club" met 131 appartementen. Het ligt in het gehucht Saumane, op 3 km van het centrum van L'Isle-sur-la-Sorgue, 18 km van Carpentras en 32 km van Avignon, midden in het groen en direct aan de golfbaan.

Voor gemeenschappelijk gebruik is er een terrein met gazon en bomen, een wilde tuin, een weide en een openluchtzwembad van 20 x 10 m, beschikbaar van 16 mei tot 10 oktober. Het zwembad heeft een onregelmatige vorm. Daarnaast zijn er een kinderzwembad, een tennisbaan en een terras.

In het complex zijn een receptie, internet (wifi), een fitnessruimte en een wasmachine en droger voor gemeenschappelijk gebruik aanwezig (tegen betaling). Er is een broodjesservice beschikbaar. Parkeren kan op het terrein. Een supermarkt ligt op 5 km afstand en de 18-holes golfbaan bevindt zich op slechts 50 m.

De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De vakantieverblijven kunnen verschillen in woonoppervlakte en kamerindeling. Wifi is alleen beschikbaar bij de receptie.

Lees meer Lees minder

Indeling

"Provence Country Club" is een 2-kamerappartement van 38 m², doelmatig ingericht. De woon-/slaapkamer beschikt over een divanbed, een uitschuifbed, een eettafel en een tv. Daarnaast is er een slaapkamer met schuifdeur en twee bedden.

De open kookhoek is uitgerust met een afwasmachine, 4 keramische kookplaten, een broodrooster, een waterkoker, een magnetron en een elektrische koffiemachine. Verder is er een badkamer en een apart toilet. Het appartement heeft elektrische verwarming.

Buiten beschikt u over een balkon of terras met terras- of balkonmeubilair. Tot uw beschikking staan een kluisje (tegen betaling), een kinderstoel en een kinderbed. WiFi is gratis beschikbaar. Er is een parkeerplaats aanwezig. Het betreft een rookvrije woning, voorzien van rookmelders en een brandblusser.

Lees meer Lees minder

Faciliteiten

  • Tennis
  • Vers brood
  • Receptie
  • Kluis
  • Brandblusser
  • Gratis privéparkeren
  • Wandelen (vlak)
  • EHBO-set
  • Historisch
  • Pretpark
  • Droogtrommel
  • Kitchenette
  • Afvalscheiding
  • Paardrijden
  • Tv
  • Internet
  • Linnengoed (toeslag)
  • Handdoeken (toeslag)
  • Zwembad open vanaf
  • Zwembad open tot
  • Rookmelder
  • Sleutel in object
  • Fietsen (vlak)
  • Geen wegwerpservies
  • Golfbanen
  • Kinderbed
  • WiFi
  • Huisdier toegestaan
  • Zwembad
  • Niet roken
  • Buitenzwembad
  • Kinderzwembad
  • Linnengoed inbegrepen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Verwarming
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Parkeerplaats
  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Magnetron
  • Fornuis
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat
  • Broodrooster
  • Waterkoker
  • Ligbad
  • Fitness
Lees meer Lees minder

Inbegrepen in de prijs

  • ERV annuleringsverzekering
  • Tussentijdse reiniging vanaf 7 dagen verblijf 1x per week
  • Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
  • Bedlinnen en handdoeken (bedden opgemaakt voor gasten)
  • parkeerplaats
  • Draadloos toegang tot internet (WIFI)
Lees meer Lees minder

Locatie en ligging

L'isle sur la Sorgue (Provence-Alpes-Côte d'Azur)

Ligging
50 m. van golfbaan;
3 km. van centrum;
21,5 km. van vliegveld AVN;
74,1 km. van vliegveld MRS;

Meer over de ligging... Minder over de ligging...

Recensies (3)

Juergen 10.0 - Uitstekend september 2024

Schöne, verzorgde accommodatie met tuin aan het golfdomein en met restaurant. Zeer aangenaam en goed onderhouden zwembadgedeelte. Wij zijn geen golfers, maar we hebben de tennisbanen graag gebruikt met een prachtig uitzicht. Goed gelegen voor uitstapjes in alle richtingen: Avignon, Saint-Rémy-de-Provence, Mont Ventoux… En het heel mooie plaatsje L’Isle-sur-la-Sorgue ligt op ongeveer 3 km afstand. Absolute aanrader: bij ontvangst stond er op de kamer een fles rosé en twee broodbelegjes.

Michel 6.0 - Goed september 2024

Interhome had ons niet laten weten dat de accommodatie hoofdzakelijk bedoeld is voor golfers… Weinig wandelingen voor niet-golfers, vooral als je een hond meeneemt… Het zwembad is veel te klein voor het aantal appartementen dat wordt verhuurd. Het tweekamerappartement (1/2) was echt krap als het ging om opbergruimte voor de spullen van twee personen (al stond wel vermeld dat er vier personen konden verblijven…). De terras was echter goed in de schaduw en we hadden een prachtig uitzicht, en de plek is mooi en rustig.

Andrea 8.0 - Zeer goed april 2022

Prachtige accommodatie midden op de golfbaan. Het appartement was goed uitgerust en qua grootte uitstekend voor 2 personen. Helaas is de accommodatie wat verouderd: er is een nieuwe buitenlaag nodig. Het appartement zelf was in orde. De broodjes- of stokbroodservice ’s ochtends was erg goed. Wat ontbreekt is een zonnenscherm of een parasol voor het balkon. In april/mei is het nog prettig op het balkon, maar in de zomer kan het er erg heet worden. De locatie is ideaal voor uitstapjes naar de Luberon, bijvoorbeeld Gordes, Carpentras of Lourmarin.

Schrijf u in voor de nieuwsbrief