Villa Indigo is een mooie villa met twee verdiepingen, gelegen buiten de plaats, op 5 km van het centrum van Grimaud, in een woonwijk. De villa ligt op 1,4 km van zee en van het strand.
Voor alleengebruik beschikt u over een verzorgde, omheinde tuin van 1.330 m² met gazon en een verwarmd openluchtzwembad van 10 x 5 meter, met een diepte van 100 tot 190 cm. Het zwembad is seizoensgebonden beschikbaar van 1 april tot 31 oktober en is voorzien van een oprolbaar afdekscherm. Daarnaast is er een poolhouse met koelkast en een jeu-de-boulesbaan.
In de omgeving vindt u een levensmiddelenwinkel op 300 meter, een restaurant op 800 meter, een bushalte bij Prairies de la Mer op 1 km en het zandstrand Les Prairies de la Mer op 1,4 km. Een winkel en supermarkt liggen op 4 km afstand. De jachthaven bevindt zich op 3 km, een 18-holes golfbaan op 4 km, evenals tennisbanen, terwijl een zeilschool op 5 km ligt. Het fietspad begint op 800 meter.
Bezienswaardigheden in de buurt zijn onder meer Saint-Tropez en Sainte-Maxime, beide op 11 km afstand, de stranden van Pampelonne op 17 km, Cannes op 85 km, Nice op 110 km en Monaco op 130 km. Ook het meer Lac de Sainte-Croix, op 98 km, is goed bereikbaar. Voor wandelliefhebbers ligt Le Massif de l’Esterel op 50 km.
Een auto is noodzakelijk. De sleuteloverdracht vindt plaats bij het agentschap van Interhome in Gassin, op 4 km afstand.