“Le Olivier” is een licht en modern ingericht 4-kamerhuis van 130 m², verdeeld over twee verdiepingen. De woon-/eetkamer is voorzien van een eettafel en satelliet-tv en biedt directe toegang tot het terras. De open keuken is uitgerust met een oven, vaatwasser, 4 keramische kookplaten, een waterkoker, diepvriezer en een elektrisch koffiezetapparaat. Op de begane grond bevindt zich bovendien een apart toilet.
Op de bovenverdieping zijn 3 slaapkamers, elk ingericht met 2 bedden. Hier vindt u ook een douche met toilet. Het huis beschikt over elektrische verwarming.
Buiten is er een terras met terrasmeubilair, een elektrische barbecue en 4 ligstoelen. Verder zijn een wasmachine en gratis wifi beschikbaar. Het is een rookvrij huis en voorzien van rookmelders.
Als er minder dan het maximale aantal gasten in de accommodatie verblijft, zijn mogelijk niet alle slaapkamers beschikbaar voor gebruik. FR8651.651.1