Het mooie en gezellige landhuis Le Causse du Cluzel ligt in het gehucht Cluzel, op 1,5 km van het centrum van Pontcirq. Prayssac ligt op 9 km afstand en Cahors op 21 km. Ook het meer bevindt zich op 9 km. De woning ligt te midden van groen, in een rustige en natuurlijke omgeving.
Het terrein is voor alleengebruik en beslaat 1 hectare met planten en bomen. Daarnaast is er een openluchtzwembad van 10 x 5 meter met een diepte van 150 cm, voorzien van een alarminstallatie. Het zwembad is seizoensgebonden beschikbaar van 1 januari tot en met 31 december.
Bij het huis, op het terrein, is parkeergelegenheid voor 2 auto's. Een supermarkt bevindt zich op 9 km afstand en de bushalte "Maec" ligt op 18 km.