Mooi rijtjeshuis "Les Fougères" uit 2022, gelegen in een kleinschalig geheel met 13 woningen in een woonwijk. Het huis ligt op 800 meter van het centrum van Moliets-et-Maâ, op 9 km van Vieux-Boucau en op 17 km van Soustons. De zee bevindt zich op 3,5 km afstand.
Bij het huis hoort een verzorgde, omheinde tuin van 130 m² met gazon, geheel voor privégebruik. Er is parkeergelegenheid bij het huis en daarnaast beschikt u over een eigen garage.
Winkels en voorzieningen liggen in de directe omgeving. Een winkel bevindt zich op 600 meter, een supermarkt op 500 meter, een restaurant op 800 meter en de bushalte "Moliets et Maa-Office de tourism" op 900 meter. Het zandstrand van "Moliets Centre" ligt op 3,5 km afstand.
Ook voor sport en ontspanning is de ligging bijzonder gunstig. Een 27-holes golfbaan, tennisbanen en de zee liggen op 3,5 km afstand. Een manege bevindt zich op 3 km, de surfschool op 5 km en het fietspad loopt al op slechts 20 meter van het huis.
In de omgeving zijn diverse uitstapjes mogelijk, zoals Accrobranche Adrenaline Parc op 1,5 km, de Courant d'Huchet op 3,5 km, Dax op 35 km en Spanje op 90 km. Ook de bekende meren zijn goed bereikbaar, met Lac de la Prade op 3 km en Lac Marin de Vieux-Boucau op 10 km.