Vakantiecomplex "Les Bastides de Lascaux" bestaat uit 119 woningen, verdeeld over 7 huizen met 2 verdiepingen. Het ligt op 1,5 km van het centrum van Montignac en op 25 km van het centrum van Sarlat-la-Canéda.
Voor gezamenlijk gebruik is er een omheind terrein van 5 hectare met bomen. Ook is er een verwarmd openluchtzwembad van 15 x 7 meter en 150 cm diep, met seizoensgebonden beschikbaarheid van 1 januari tot en met 31 december. Bij het zwembad zijn een douche en toilet aanwezig. Verder beschikt het complex over tafeltennis, jeu de boules, badminton en een kinderspeelplaats.
In het complex vindt u een receptie, een sauna en een stoombad, beide tegen betaling. Daarnaast is er een fitnessruimte en zijn er een wasmachine en droger voor gezamenlijk gebruik, eveneens tegen betaling. Bij het huis is een parkeerplaats beschikbaar, maar het aantal plaatsen is beperkt.
Een supermarkt ligt op 1,5 km afstand en de bushalte "Montignac-Lascaux" bevindt zich op 750 meter. In de omgeving ligt onder meer Grotte Lascaux IV, op slechts 600 meter afstand.
De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De vakantiewoningen kunnen verschillen in woonoppervlakte en kamerindeling.