Mooi landgoed "Corbon", bestaande uit vijf huizen. Het ligt op 900 meter van het centrum van Corbon, op 9 km van Beuvron-en-Auge, 30 km van Caen en 30 km van zee, te midden van groen.
Voor gemeenschappelijk gebruik is er een terrein van 17.000 m² met bomen, een weide, een boomgaard, een vijver en een verwarmd openluchtzwembad van 8 x 4 meter met een diepte van 150 cm. Het zwembad is seizoensgebonden beschikbaar van 1 april tot 31 oktober. In het complex zijn ook een wasmachine en droger voor gemeenschappelijk gebruik aanwezig.
Er is parkeergelegenheid op het terrein. Een winkel ligt op 4 km afstand, een supermarkt op 15 km, en de bushalte "MERY-BISSIERES-EN-AUGE" bevindt zich op 9,3 km. Het zandstrand van Cabourg ligt op 30 km afstand. Een auto is noodzakelijk. De eigenaar woont op hetzelfde terrein. Er zijn dieren in de omgeving.