Vakantiecomplex "Le Domaine de la Corniche" bestaat uit drie verdiepingen en werd gebouwd in 2012. Het omvat 110 appartementen en ligt aan de rand van de plaats, op 650 meter van het centrum van Auberville, 3,6 km van het centrum van Villers-sur-Mer en 1 km van zee.
Voor gemeenschappelijk gebruik is er een omheind terrein van 20.000 m² met weide, een overdekt zwembad dat seizoensgebonden geopend is van 1 juni tot en met 31 augustus, een hot tub en een jeu-de-boulesbaan. In het complex zijn wifi en een lift aanwezig. Ook zijn er een wasmachine en droger voor gemeenschappelijk gebruik, tegen betaling.
Er is parkeergelegenheid in een beperkt aantal plaatsen en een oplaadstation. De dichtstbijzijnde winkel bevindt zich op 3,6 km en het zandstrand van Villers-sur-Mer ligt eveneens op 3,6 km afstand. Het vakantiepark is autovrij.
De afgebeelde foto dient slechts als voorbeeld. De vakantiewoningen kunnen verschillen in woonoppervlakte en kamerindeling.