•   25 jaar ervaring
  •   Klanttevredenheid 8,8
  •   Vooraf geselecteerde kwaliteitshuizen
Menu ×

L’Auteuil

Vakantiehuis - Cagnes-sur-Mer (Provence-Alpes-Côte d'Azur) • Huiscode LIB87031561

vanaf € 124 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • Te kortdag voor boeking

Heeft u een vraag?

Kijk hier voor de veelgestelde vragen

Openingstijden:
U kunt ons altijd per mail bereiken.

Wij zijn telefonisch bereikbaar van
maandag t/m vrijdag: 9.00-16.00 uur

 
8.2 Gemiddelde waardering: 8.2/10
Aantal beoordelingen: 15

vanaf € 124 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • te kortdag voor boeking

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Huisbeschrijving

Residentie "L'Auteuil" is een vijf verdiepingen tellend gebouw in de wijk Hippodrome Côte d'Azur. De residentie ligt op een levendige locatie in een woonwijk, op 200 meter van de zee en vlak bij het strand.

In het gebouw is een lift aanwezig. Er is parkeergelegenheid, maar het aantal plaatsen is beperkt.

De voorzieningen in de omgeving zijn goed bereikbaar. Op 700 meter vindt u een levensmiddelenwinkel en op 4,3 kilometer een supermarkt en winkelcentrum. Een restaurant en bakkerij liggen op slechts 20 meter afstand, net als een bar en fietsverhuur in de nabije omgeving. De bushalte bevindt zich op 140 meter en het treinstation "CENTRE VILLE" op 1,2 kilometer.

Het stenenstrand "PLAGE DES GALETS" ligt op 30 meter afstand en de jachthaven bevindt zich op 4,2 kilometer.

Lees meer Lees minder

Indeling

Dit lichte 3-kamerappartement van 75 m² ligt op de 3e verdieping en is op het zuidwesten georiënteerd. Het appartement is in 2021 gerenoveerd en comfortabel en smaakvol ingericht.

De woon-/eetkamer beschikt over een panoramaraam, een divanbed van 140 x 190 cm, een eettafel, een flatscreen-tv en airconditioning. Vanuit deze ruimte heeft u direct toegang tot het terras.

Eén slaapkamer heeft een panoramaraam, een tweepersoonsbed van 160 x 200 cm en airconditioning. Ook vanuit deze kamer bereikt u het terras. De tweede slaapkamer is voorzien van een schuifdeur, een tweepersoonsbed van 160 x 200 cm en airconditioning, met toegang tot het balkon.

De keuken is uitgerust met een oven, afwasmachine, vier inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron en elektrische koffiemachine. Verder zijn er een douche en een apart toilet. Het appartement beschikt ook over verwarming.

Het terras van 15 m² is op het zuiden en westen gelegen en voorzien van terrasmeubilair. U geniet hier van een prachtig uitzicht op zee en op de plaats.

Verder staan een wasmachine, kluis, strijkijzer, kinderstoel, kinderbedje en haardroger ter beschikking. WiFi is gratis beschikbaar. Maximaal 1 huisdier/hond is toegestaan. Het appartement is uitgerust met rookmelders. 06027027999MX

Lees meer Lees minder

Faciliteiten

  • Nachtleven (zomer)
  • Zeezicht
  • Openbaar vervoer
  • Geschikt senioren (winter)
  • Kluis
  • Brandblusser
  • Keuken
  • Strijkijzer
  • Wandelen (vlak)
  • Waterbesparende toiletten
  • Vaatwastabletten
  • Keukenhanddoek
  • Bergwandelen
  • Toiletpapier (eerste)
  • Sponsdoek
  • Afvalscheiding
  • Tv
  • Internet
  • Linnengoed (toeslag)
  • Residentie
  • Handdoeken (toeslag)
  • Max. huisdieren
  • Zwemmen bij zee
  • Rookmelder
  • Comfort
  • LED-verlichting
  • Zeilen
  • Kinderbed
  • WiFi
  • Huisdier toegestaan
  • Niet roken
  • Linnengoed inbegrepen
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Terras
  • Balkon
  • Parkeerplaats
  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Magnetron
  • Oven
  • Fornuis
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat
  • Broodrooster
  • Waterkoker
  • Douche
  • Haardroger
  • Lift
Lees meer Lees minder

Inbegrepen in de prijs

  • Bedlinnen (Eerste set)
  • ERV annuleringsverzekering
  • Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
  • parkeerplaats
  • Draadloos toegang tot internet (WIFI)
Lees meer Lees minder

Locatie en ligging

Cagnes-sur-Mer (Provence-Alpes-Côte d'Azur)

Ligging
30 m. van strand;
140 m. van openbaar vervoer;
140 m. van bushalte;
200 m. van zee;
200 m. van water;
1,2 km. van treinstation CENTRE VILLE;
6,8 km. van vliegveld NCE;
139,9 km. van vliegveld TLN;
191,4 km. van vliegveld MRS;

Meer over de ligging... Minder over de ligging...

Recensies (13)

Yves 10.0 - Uitstekend september 2025

Goed uitgerust appartement. Het agentschap Interhome ligt op 200 m, wat handig is voor de sleutels. De geluidsisolatie aan de kant van de straat kan beter. Er is soms een privéparkeerplaats beschikbaar, anders is er openbare parkeergelegenheid in de laan. De luchthaven ligt op een paar kilometer afstand en het station is op ongeveer twaalf minuten lopen; omdat het verkeer in de regio vaak moeilijk is, is dit een goede mogelijkheid om naar Nice, Monaco, Cannes, Menton…… te gaan.

Natascha 10.0 - Uitstekend augustus 2025

Alles top, alleen het wastafel-/badkamerafvoersysteem is verstopt en het babybedje en de dekens zijn niet helemaal super schoon.

Goran 6.0 - Goed juli 2025

De ligging is sensationeel (direct aan de boulevard, het strand is in 1 minuut lopen bereikbaar). Het appartement heeft wel wat tekortkomingen: kapotte kasten, kapotte decoratiestukken, het is behoorlijk onverzorgd (het servies en de koelkast zitten net aan de grens van hoe vies het is), de badkamer ziet er niet uitnodigend uit, er is geen wasbakje in het toilet en er zit geen wc-papierhouder in het toilet. Als het ongeveer €100–120 per dag zou kosten (in plaats van meer dan €190,– wat wij hebben betaald), dan zou het redelijk zijn. Een minpunt is dat je geen foto’s kunt plaatsen.

Levent 10.0 - Uitstekend september 2024

Bekijk dit comfortabele en ruime appartement op de derde verdieping van een prachtig gebouw. Het grote terras biedt een schitterend uitzicht op de zee en een groene renbaan. Er is een eigen parkeerplaats voor bewoners, plus voldoende handige parkeergelegenheid op straat. Het is zeker zijn geld waard. Een beetje extra schoonmaak voordat je intrekt zou het nog beter maken.

Pauline 8.0 - Zeer goed augustus 2024

Appartement heel goed gelegen om naar het strand te gaan, en het is heel goed uitgerust. De kinderen hebben hun plezier gevonden met de boeken uit de bibliotheek. De privéparkeergelegenheid is een echte troef. Het enige minpunt: onvoldoende geluidsisolatie tegen geluiden van buiten. De residentie is rustig en schoon.

Anoniem 6.0 - Goed augustus 2024

Comfortabel appartement, goed gelegen, dicht bij het strand. Gezamenlijke parkeergelegenheid is moeilijk te vinden: niet altijd een plek om de auto te parkeren.

Marta 10.0 - Uitstekend juli 2024

Zeer goede locatie, ruim appartement, volledig uitgerust, met terras, dicht bij zee, hippodroom, winkels en restaurants. Tot uw beschikking: strijkijzer, droger en stofzuiger.

Achim 6.0 - Goed mei 2024

Geweldige centrale ligging, korte afstanden naar het strand en om te winkelen, modern ingericht, erg schoon maar erg luid door het nabijgelegen verkeer; de keukenuitrusting is rijkelijk aanwezig, maar technisch nauwelijks geschikt om te koken.

Isabelle 10.0 - Uitstekend mei 2024

Functioneel appartement, prachtig uitzicht en dicht bij de winkels

Anoniem 4.0 - Voldoende januari 2024

Het appartement is niet slecht, maar ik kreeg geen parkeerplaats. Elke avond moest ik de auto buiten zetten en die is vervolgens door de sleepwagen meegenomen. Ik had voor dat appartement gekozen omdat er privéparkeergelegenheid was; ik kende de omgeving en wist van de problemen.

Jorge 10.0 - Uitstekend november 2022

Goed gelegen appartement, dicht bij het strand, met gemakkelijke toegang tot snelwegen en met restaurants en supermarkten in de buurt.

Anoniem 6.0 - Goed

Laten we beginnen met de positieve punten: er zijn er weinig: - de nabijheid van de prom - ruime en functionele accommodatie. - wifi
Negatieve punten: - extreem luid door de constante stroom auto’s - let op: in tegenstelling tot de advertentie is er geen parkeerplaats! Soms heb je geluk en vind je er eentje op de eigen parkeerplaats van het gebouw, maar dat gebeurt heel zelden. De rest van de tijd moet je parkeren op betalende plaatsen.... bedankt voor de boete.....! - de netheid van de accommodatie bij aankomst liet te wensen over (een plank met boeken vol stof) - in de keuken vonden we een bord met nog ketchup en mayonaise, onder andere borden, en ook een pan die erg beschadigd en erg vuil was. - daklozen die om beurten in de entreehal slapen - de tv is erg klein en doet soms niet naar behoren.

Anoniem 10.0 - Uitstekend

Het enige minpunt waren de werkzaamheden boven ons en de afvoer zat verstopt.

Schrijf u in voor de nieuwsbrief