Het fraaie vakantiecomplex Horizon Morgat bestaat uit 95 huizen en ligt op 800 meter van het centrum van Morgat, op 3,8 km van het centrum van Crozon en op 800 meter van zee.
Voor gemeenschappelijk gebruik is er een omheind terrein van 25.000 m² met bomen, een verwarmd openluchtzwembad van 8 x 14 meter met seizoensgebonden beschikbaarheid van 1 januari tot en met 31 december, een kinderzwembad, tafeltennis, jeu de boules, een terras en een kinderspeelplaats. In het complex bevinden zich bovendien een receptie, een fitnessruimte, biljart, tafelvoetbal en een wasmachine en droger voor gezamenlijk gebruik tegen betaling.
Het huis is bereikbaar via een voetpad. Er is parkeergelegenheid op het terrein. De winkel ligt op 500 meter en het zandstrand op 800 meter. Het vakantiepark is autovrij.
De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De huuraccommodaties kunnen verschillen in woonoppervlakte en kamerindeling.