Mooi vakantiecomplex "Horizon Morgat", met 95 woningen. Het ligt op 800 meter van het centrum van Morgat, op 3,8 km van het centrum van Crozon en op 800 meter van zee.
Voor gezamenlijk gebruik is er een omheind terrein van 25.000 m² met bomen, een verwarmd openluchtzwembad van 8 x 14 meter (seizoensgebonden beschikbaar van 01.01. tot 31.12.), een kinderzwembad, tafeltennis, jeu de boules, een terras en een kinderspeelplaats.
In het complex zijn een receptie, fitnessruimte, biljart, tafelvoetbal en een wasmachine en droger voor gemeenschappelijk gebruik (tegen betaling) aanwezig. Via een voetpad bereikt u de woning. Parkeren is mogelijk op het terrein.
Een winkel ligt op 500 meter afstand en het zandstrand op 800 meter. Het vakantiepark is autovrij. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld; de gehuurde accommodaties kunnen verschillen in woonoppervlakte en kamerindeling.