Residentie "Les Jardins d'Arvor" is een vier verdiepingen tellend complex uit 2011, bestaande uit 6 gebouwen met in totaal 130 appartementen. De residentie ligt op 500 meter van het centrum van Bénodet, 8,5 km van Fouesnant en 18 km van Quimper, op slechts 50 meter van zee.
Voor gezamenlijk gebruik zijn er een verwarmd en beveiligd openluchtzwembad van 15 x 8 meter met een diepte van 130 cm, een kinderzwembad en een terras. In het complex zijn verder een receptie, wifi, een lift en tegen betaling een gemeenschappelijke wasmachine en droger aanwezig. Ontbijt is eveneens tegen betaling beschikbaar.
Er is een beperkt aantal parkeerplaatsen en een gemeenschappelijke garage, beide tegen betaling. Een winkel bevindt zich op 500 meter, een restaurant op 50 meter en het zandstrand "Plage du Trez" ligt eveneens op 50 meter afstand.
De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De vakantiewoningen kunnen verschillen in woonoppervlakte en kamerindeling.