•   25 jaar ervaring
  •   Klanttevredenheid 8,8
  •   Vooraf geselecteerde kwaliteitshuizen
Menu ×

Villa Alexandre

Vakantiehuis - La Chapelle-Saint-Sauveur (Bourgogne-Franche-Comté)

vanaf € 114 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • Te kortdag voor boeking

Heeft u een vraag?

Kijk hier voor de veelgestelde vragen

Openingstijden:
U kunt ons altijd per mail bereiken.

Wij zijn telefonisch bereikbaar van
maandag t/m vrijdag: 9.00-16.00 uur

 

vanaf € 114 per nacht

Selecteer hieronder uw aankomst- en vertrekdatum:

  • Aankomstdag
  • Uw selectie
  • Ongeldige aankomstdag
  • Reeds geboekt
  • te kortdag voor boeking

(De aanbetaling van 30% huursom voldoet u pas binnen 7 dagen na ontvangst faktuur)

Huisbeschrijving

Mooi en sfeervol landhuis “Alexandre” uit 1892, omgeven door weiden en velden. De woning ligt op een rustige, afgelegen locatie aan een doodlopende weg, op 800 meter van het centrum van La Chapelle-Saint-Sauveur, 7 km van het centrum van Pierre-de-Bresse en 40 km van Beaune.

U beschikt hier over alleengebruik van een terrein van 1 hectare met planten en bomen, een wilde tuin, een weide en een vijver. Er is ook een verhoogd openluchtzwembad met een diameter van 4,60 m en een diepte van 120 cm, beschikbaar van 1 juni tot en met 30 september. Parkeren is mogelijk op het terrein.

Een winkel bevindt zich op 800 meter, een supermarkt op 7 km en een bushalte op 750 meter. Een openluchtzwembad en vismogelijkheden liggen op 1 km afstand. Een deel van het huis is afgesloten en wordt niet gebruikt.

Lees meer Lees minder

Indeling

"Alexandre" is een ruim vakantiehuis van 180 m², verdeeld over twee verdiepingen. De woning is gerenoveerd en smaakvol en gezellig ingericht.

Op de begane grond bevindt zich een grote woon-/eetkamer met open haard, eettafel, satelliet-tv en stereo-installatie. Vanuit deze ruimte heeft u directe toegang tot de tuin en het terras. Verder is er een slaapkamer met een tweepersoonsbed van 200 x 200 cm en een eigen douche met toilet. De open keuken is uitgerust met een oven, afwasmachine, 4 keramische kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer en elektrische koffiemachine, en beschikt eveneens over een eettafel. Daarnaast is er een apart toilet.

Op de bovenverdieping is een open galerij met schuine daken en een tweepersoonsdivanbed. Vanuit hier is er toegang tot het balkon. Ook vindt u hier een slaapkamer met schuine daken, een tweepersoonsbed van 180 x 190 cm en een eigen badkamer met toilet. Een tweede slaapkamer met schuine daken beschikt over een tweepersoonsbed van 180 x 195 cm, een eigen douche met toilet, dubbele wastafels en een hoekbad.

Het huis is voorzien van elektrische verwarming en vloerverwarming. Er liggen houten vloeren en er zijn twee terrassen aanwezig. Buiten beschikt u over terrasmeubelen, een verrijdbare barbecue, vier ligstoelen en een bergruimte. U heeft uitzicht op de tuin.

Verder zijn een wasmachine, droger, strijkijzer en gratis wifi beschikbaar. Maximaal twee huisdieren of honden zijn toegestaan. De woning is uitgerust met rookmelders en een brandblusser.

Wanneer er minder gasten verblijven dan het maximale aantal toegestane personen, zijn mogelijk niet alle slaapkamers beschikbaar. Sommige slaapplaatsen bevinden zich bovendien in een open ruimte, zoals een galerij of nis, in plaats van in een afgesloten slaapkamer.

Lees meer Lees minder

Faciliteiten

  • Openbaar vervoer
  • Brandblusser
  • Strijkijzer
  • Wijn & dineren
  • EHBO-set
  • Historisch
  • Afvalscheiding
  • Tv
  • Internet
  • Max. huisdieren
  • Groene tuin
  • Zwembad open vanaf
  • Dubbel glas
  • Zwembad open tot
  • Rookmelder
  • Sleutel in object
  • Open keuken
  • Geen wegwerpservies
  • WiFi
  • Huisdier toegestaan
  • Zwembad
  • Buitenzwembad
  • Privézwembad
  • Linnengoed inbegrepen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Open haard
  • Verwarming
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Barbecue
  • Parkeerplaats
  • Afwasmachine
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Magnetron
  • Oven
  • Fornuis
  • Koelkast
  • Vriezer
  • Koffiezetapparaat
  • Broodrooster
  • Waterkoker
  • Douche
  • Ligbad
  • Bad en douche
  • Internationale TV
Lees meer Lees minder

Inbegrepen in de prijs

  • ERV annuleringsverzekering
  • Elektriciteit
  • Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
  • Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)
  • Toeristenbelasting
  • Draadloos toegang tot internet (WIFI)
Lees meer Lees minder

Locatie en ligging

La Chapelle-Saint-Sauveur (Bourgogne-Franche-Comté)

Ligging
750 m. van openbaar vervoer;
750 m. van bushalte;
800 m. van centrum;
110 km. van vliegveld LYS;
120 km. van vliegveld GVA;

Meer over de ligging... Minder over de ligging...

Schrijf u in voor de nieuwsbrief