In La Toussuire ligt het kleinschalige appartementencomplex Champ Bozon, een gebouw van drie verdiepingen op een verhoogde, zonnige ligging boven het dorp. Het bevindt zich op 400 meter van het skigebied en is op het zuiden georiënteerd.
In het gebouw zijn een lift en een skiberging aanwezig. In de winter worden sneeuwkettingen aanbevolen. Er zijn openbare parkeerplaatsen beschikbaar.
De winkel ligt op 400 meter, een levensmiddelenwinkel op 150 meter, een restaurant op 300 meter en een bar op 500 meter. De bushalte bevindt zich op 350 meter en het treinstation van Saint-Jean-de-Maurienne ligt op 15 kilometer afstand.
De stoeltjeslift ligt op 200 meter, de skipistes op 400 meter en de skibushalte op 100 meter. Er is een gratis skibus. De sleuteloverdracht vindt plaats bij het agentschap INTERHOME DU CORBIER in het nabijgelegen La Station Voisine, op 4 kilometer afstand.